Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki kredyt na auto ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kredyt na auto ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veronka 13 sie 2010, 11:09
    W najbliższym czasie planuję zakup nowego autka. Niestety nie posiadam wystarczającej ilości gotówki, więc będę musiała zdecydować się na zaciągnięcie kredytu. Od kilku dni przeglądam oferty różnych banków i niestety nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. Czy braliście kiedyś kredyt na auto? Jakiego kredytodawcę możecie mi polecić ?
    Cytuj
  • dzasper 13 sie 2010, 12:48
    Kredytu na auto nigdy nie brałem i nie mam zamiaru brać. Osobiście wolałbym poczekać rok albo dwa do uzbierania potrzebnych funduszy.
    Cytuj
  • rumbok 13 sie 2010, 14:25
    Z tego co wiem, w chwili obecnej Lucas Bank oferuje bardzo korzystne warunki kredytu na samochód.
    Cytuj
  • Aquarella 1 mar 2011, 12:14
    W połowie roku też zamierzam zmienić auto i też myślę o jakimś kredycie. Przeglądałam właśnie kredyty bankowe i zastanawiam się teraz, co będzie lepsze: kredyt na samochód, czy pożyczka gotówkowa, z której dołożę trochę do uskładanych już pieniędzy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
    Cytuj
  • calvaro25 14 lis 2011, 13:47     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2011, 6:56, w całości zmieniany 3 razy)
    Na brak gotówki polecam nową metodę pozyskiwania kredytów To zajmie tylko chwilę i tak jak ja dołączysz do grona zadowolonych Klientów. uśmiech
    Cytuj
  • Gmarcin 29 gru 2011, 11:16
    Może kredyty bankowe z deutsche banku? Bank jest znany i ma już swoją renomę, poszukaj jakichś opinii na internecie zanim wybierzesz oczywiście kredyt.
    Cytuj
  • Fin 7 lut 2012, 14:18
    Jest jakiś może hit kredyt na samochód ?
    Cytuj
  • 19 cze 2013, 13:55
    Może pożyczka przez internet bez BIK będzie tutaj dobrym wyjściem?
    CO o tym myślicie?
    Cytuj
  • musels 20 cze 2013, 11:23
    Nie rozumiem po co brać kredyt na samochód. Nie lepiej po prostu kupić jakiś używany niż później się męczyć z kredytem ?

    Cytuj
  • moneymaker913 13 sie 2013, 12:52
    Hej,

    Tu masz kilka dobrych i sprawdzonych ofert kredytów samochodowych http://cf.pieniadz.pl/kredytysamochodowe/
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum