Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jest sens wymiany szyby?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jest sens wymiany szyby?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 15 gru 2014, 19:20
    Witam, mam drobne pęknięcie szyby czołowej. Czy trzeba ją wymieniać, czy jest może jakaś inna ewentualność?
    Cytuj
  • traveler08 17 gru 2014, 17:31
    Moim zdaniem oczywiście, że powinieneś wymienić - tutaj w grę wchodzi kwestia bezpieczeństwa.. Ciebie i Twojej rodziny. Myślę też że nie jest to jakoś super drogie.
    Cytuj
  • russo 20 gru 2014, 9:45
    Masa napisał:Witam, mam drobne pęknięcie szyby czołowej. Czy trzeba ją wymieniać, czy jest może jakaś inna ewentualność?
    Z własnego doświadczenia mogę doradzić Ci wymianę. To dla własnego bezpieczeństwa. Ja wymieniałem w nordglass i byłem zadowolony z ich usług. Podjedź do nich, a dostaniesz jeszcze gwarancję.
    Cytuj
  • Masa 26 gru 2014, 18:03
    A jeśli mam do czynienia z małym takim pęknięciem "pajęczynkowatym" to na prawdę nadal jest sens wymiany?
    Cytuj
  • russo 28 gru 2014, 15:35
    Masa napisał:A jeśli mam do czynienia z małym takim pęknięciem "pajęczynkowatym" to na prawdę nadal jest sens wymiany?
    To może wymiana nie będzie konieczna, tylko Ci to naprawią. Choć ja radziłbym wymianę - dla własnego bezpieczeństwa i pasażerów.
    Cytuj
  • Nikulin 29 gru 2014, 16:14
    Z taką szybą to mandatu dorobisz się. DR tez możesz stracić. Jeśli ubytek jest czysty to może w nord glass naprawia.
    Cytuj
  • nordglass 29 gru 2014, 19:06     (ostatnio zmieniony przez autora 29 gru 2014, 19:11, w całości zmieniany 1 raz)
    russo napisał:
    Masa napisał:A jeśli mam do czynienia z małym takim pęknięciem "pajęczynkowatym" to na prawdę nadal jest sens wymiany?
    To może wymiana nie będzie konieczna, tylko Ci to naprawią. Choć ja radziłbym wymianę - dla własnego bezpieczeństwa i pasażerów.
    Po spełnieniu szczególnych warunków (uszkodzenie szyby nie jest znaczne oraz nie jest ich na szybie więcej, niż kilka) naprawa jest równie skuteczną usługą, co wymiana szyby. Ostateczną decyzję o naprawie zamiast wymiany musi naturalnie podjąć specjalista po oględzinach (zapraszamy do jednego z ponad stu naszych serwisów w całej Polsce).

    Szyba naprawiona w naszych serwisach nie stanowi podstaw do otrzymania mandatu, ani do negatywnej oceny podczas badania technicznego. Klient naprawiając szybę w Nordglass, otrzymuje bowiem certyfikat bezpieczeństwa, respektowany przez policję i wszystkie stacje diagnostyczne w Polsce.

    Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
    Online Ekspert NordGlass
    Cytuj
  • Masa 11 sty 2015, 17:45
    A czy dostanę gwarancję na tę usługę?
    Cytuj
  • nordglass 12 sty 2015, 23:25
    Masa napisał:A czy dostanę gwarancję na tę usługę?
    Na wszystkie usługi wykonywane w serwisach NordGlass nasi Klienci otrzymują gwarancje. Nie wyjątkiem jest tutaj usługa naprawy uszkodzenia na szybie.

    Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
    Online Ekspert NordGlass
    Cytuj
  • russo 13 sty 2015, 19:28
    Masa napisał:A czy dostanę gwarancję na tę usługę?
    2 lata masz na nową szybę i dożywotnią na montaż.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum