Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Komiks o Madzie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komiks o Madzie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 18 lis 2016, 22:02
    Widzieliście, że Mazda zrobiła komiks? Jak się wam podoba? Podrzucam linka jakby ktoś chciał przejrzeć sobie https://issuu.com/mazda_pl/docs/mazda-rodzinna-tradycja
    Cytuj
  • MartynKa79 21 lis 2016, 18:49
    Nie widziałam wcześniej, w ogóle nie spotkałam się z czymś takim w markach samochodowych. Ogólnie to bardzo fajnie wyszedł im ten komiks, mężowi pokazałam bo on bardzo lubi mazdę uśmiech
    Cytuj
  • Masa 21 lis 2016, 19:15
    Mi też się bardzo spodobał komiks, byłem lekko zaskoczony bo wcześniej takiej produkcji nie widziałem. Ale było to takie miłe zaskoczenie.
    Cytuj
  • MartynKa79 22 lis 2016, 19:06
    Mąż to w ogóle był zachwycony, widziałam, że pokazywał swoim znajomym, którzy mają Mazdę. Trzeba przyznać, że mieli bardzo ciekawy zamysł.
    Cytuj
  • sugah_12 5 gru 2016, 11:42     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2016, 11:43, w całości zmieniany 1 raz)
    komiks ekstra! wielki uśmiech
    będą robić jakieś kolejne części?
    Cytuj
  • indonezja 8 gru 2016, 9:14
    Od dawna nie mogłam sie doczekać na żaden nowy komiks. Ten jest naprawdę bardzo fajny i przede wszystkim ta historia robi wrażenie! Dzięki za cynk!
    Cytuj
  • Meggi85 13 gru 2016, 19:48
    Przyznam, że nie spodziewałam się tak pokazanej historii. Myślałam, że będzie więcej ogólników, a tu przez pryzmat historii rodziny pokazane jest jak mazda powstawała i czym się zajmowała jako firma wcześniej. Nie wiedziałam, że nazwa pochodzi od założyciela i nie wiedziałam też, że ich historia jest aż od 1920 roku.
    Cytuj
  • Ogryzka 15 gru 2016, 23:01
    Jutro w pracy będę miała wolną chwilę to przeczytam na pewno. Zapowiedź jest zaskakująca, czytaliście: Historia Mazdy sięga 1920 roku, kiedy w Hiroszimie Jujiro Matsuda założył firmę Toyo Cork Kogyo. Jak sugeruje nazwa firmy, początkowo zajmowała się ona produkcją wyrobów z korka. W 1931 roku Matsuda rozszerzył jej działalność na produkcję samochodów i tak narodziła się Mazda. Od tego czasu niekonwencjonalne myślenie inżynierów Mazdy zaowocowało licznymi, ekscytującymi i dającymi wiele radości z jazdy samochodami. Od najpopularniejszego roadstera na świecie – MX-5, po SUV-a CX-5, Mazda wciąż wykorzystuje tradycje innowacyjnego projektowania i przełamuje konwencje. Oto historia Mazdy z zupełnie innej perspektywy – dziejów rodziny związanej z firmą od pokoleń. Opowieść Dziadka Takashi zabiera nas w odległe czasy i prowadzi przez najważniejsze wydarzenia z historii Mazdy i Hiroszimy. Czy uda mu się przekonać wnuka Akirę by podtrzymał rodzinną tradycję?
    Cytuj
  • After8 8 lut 2017, 18:52
    Zapowiada się naprawdę super przymrużenie oka
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Wybór opon.