Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Mycie samochodu - czym?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mycie samochodu - czym?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 25 lip 2013, 19:44
    Zastanawiamy się nad zakupem jakiegoś urządzenia do mycia samochodu a przy okazji też innych powierzchni. Znaleźliśmy takie rozwiązanie: myjki parowe - ktoś z Was ma taki sprzęt i może powiedzieć coś więcej?
    Cytuj
  • myjnia-eko 1 sie 2013, 15:10
    Mamy taką myjkę i świadczymy usługi, taka myjka nie jest tania. Wszystko zależy ile chcesz umyć samochodów dziennie, moę lepiej zlecić usługę.
    Cytuj
  • Blue89 1 sie 2013, 20:32
    Ja myję na myjniach samoobsługowych.
    Cytuj
  • Readytofly 14 paź 2013, 20:11
    Moim zdaniem lepiej wybrać się najpierw na szkolenie z profesjonalnego detailingu samochodowego. Teraz na zwykłe umycie samochodu ludzie jeżdżą na myjnie samochodowe. Lepiej właśnie uderzyć w coś, czego zwykłe myjnie nie oferują.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 15 paź 2013, 20:40
    Też mi się wydaje, że jednak zwykłe myjnie, szczególnie bezdotykowe są bardzo rozwinięte. dobrze uderzyć w poziom premium, bo i różnych kosmetyków tego typu jest sporo.
    Cytuj
  • Ginewra88 16 paź 2013, 20:41
    Ja myję w myjni samoobsługowej i jestem zadowolony, można sporo kasy oszczędzić a raz na 2 tygodnie używam
    Cytuj
  • mscislaw 4 lis 2013, 17:14     (ostatnio zmieniony przez autora 1 gru 2013, 12:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Samochód zwykle myje na bezdotykowej myjni. Mieszkam od niej około 1 km. Wracam do domu, wycieram do sucha bawełnianą szmatką a później lakier czyszczę taką emulsją polerską http://mrcleaner.pl/meguiars-dual-action-cleaner-polish-83-emulsja-polerska-mocno-scierna-946-ml-p1545.html po której samochód błyszczy się jak nowy.
    Cytuj
  • Readytofly 8 lis 2013, 18:00
    Co do konkretnych produktów, to bardzo dobry jest produkt do odnowy lakieru: http://detailking.pl/news/15/detailking-diamond-cut-high-gloss
    Cytuj
  • Spidi4 23 maj 2014, 22:59
    Moim zdaniej najkorzystniej jest myć samochód para. Teraz właśnie wchodzi takie ciekawe rozwiązanie. Ta myjnia własnie w taki sposób czyści samochód wewnątrz jak i od zewnątrz. Przynajmniej tak nie niszczysz sobie karoserii.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 14:13
    - wpis usunięty przez moderatora -
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum