Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Naprawa automatycznej skrzyni biegów - poszukiwania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Naprawa automatycznej skrzyni biegów - poszukiwania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • Aleksander45 16 lip 2019, 10:25
  Witam!
  Chciałbym poradzić się Was na jaki serwis warto postawić (w Warszawie bądź okolicy) jeśli chodzi o naprawę automatycznej skrzyni biegów. Macie może swoje sprawdzone miejsca, gdzie nie będą kazali wymienić całej, a podejmą się regeneracji?
  Cytuj
 • KrzysztofMil 18 lip 2019, 13:04
  Ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę firmy Auto Józefów i moim zdaniem to jedni z najlepszych fachowców w okolicy którzy mogą realnie zająć się naprawą twojego auta za rozsądne pieniądze oraz w dobrym terminie.
  Cytuj
 • DarekLew 22 lip 2019, 11:55
  Również śmiało mogę ich polecić przede wszystkim za profesjonalne podejście do klienta którego brakuje w wielu serwisach, do tego stawiają na jakość a nie na jak największe ilości aut do zrobienia przez co dają tak dobre warunki gwarancyjne i co ważne mają wieloletnie doświadczenie w automatach także jak nie oni to już nie wiem kogo można w okolicy innego polecić.
  Cytuj
 • Wojtekk70 5 sie 2019, 12:01
  Już kiedyś o nich słyszałem i również wydaje mi się, że były to pozytywne opinie ponieważ nie do końca można wierzyć na słowo serwisom, natomiast jeśli klienci wypowiadają się pozytywnie i mają wieloletnie doświadczenie to chyba nie ma co dłużej się zastanawiać, bo wtedy koszt naprawy może naprawdę znacząco wzrosnąć.
  Cytuj
 • SemiEmi 7 sie 2019, 4:37
  Co do naprawy auta warto przeczytać ten artykuł jak obniżyć koszta naprawy https://www.toyotabank.pl/poradnik-finansowy/jak-obnizyc-koszt-naprawy-samochodu-poznaj-zalety-comfort-pay/ Toyota jest bardzo przydatna
  Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum