Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Ochrona silnika - ceramizator

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ochrona silnika - ceramizator

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 4 lut 2014, 15:25
    Czy ktoś z was używał jakiegoś ceramizatora do ochrony silnika?
    Potrzebuję takiego bo mój bierze olej i ma nie równe obroty a wyczytałem na w google, że taka ceamizacja silnika bardzo pomaga - czy to prawda i jakiego ceramizatora użyć?
    Cytuj
  • 5 lut 2014, 13:50     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lut 2014, 9:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używałem takiego środka http://ceramizator.pl/ - powiem Ci że efekt był natychmiastowy jeśli chodzi o nie branie oleju i długotrwały bo na 13 000 km nie brał nic uśmiech później jak zmieniłem olej dla pewności dolałem jeszcze raz bo zmniejszył też spalanie więc i tak mi się opłacało uśmiech
    Cytuj
  • 5 lut 2014, 16:25
    A o ile Ci spalanie spadło?
    Jakieś zauważalne ilości?
    Cytuj
  • 6 lut 2014, 8:25
    No auto paliło mi około 9 l benzynki a teraz pali prawie litr mniej uśmiech
    Cytuj
  • 6 lut 2014, 11:30
    Hanso napisał:No auto paliło mi około 9 l benzynki a teraz pali prawie litr mniej uśmiech
    No to fajnie w takim razie ja też spróbuję. Czytałem na tym forum co podałeś i jeszcze na innych i faktycznie pozytywnie wypowiadają się o tych ceramizatorach.

    Ciekaw jestem tych efektów
    Cytuj
  • 7 lut 2014, 9:32
    W moim aucie mechanik stosował ceramizator w celu uszczelnienia silnika i bardzo pomogło.
    Do tego dało się zauważyć tez mniejsze spalanie
    Cytuj
  • 11 lut 2014, 8:34
    Moja opinie o tym ceramizatorze:
    Zalałem 2 dni temu i przejechałem około 700 km - póki co autko oleju nie bierze. Stan jest cały czas taki sam.
    Spalanie także troszkę się zmniejszyło - może nie aż tak znacznie ale widać.

    Co fajnego jeszcze zauważyłem to że silnik chodzi znacznie ciszej - polecam uśmiech
    Cytuj
  • 12 lut 2014, 8:23
    No u mnie też silnik ciszej zacząć chodzić i póki co to się to utrzymuje także zadowolona jestem.
    Cytuj
  • 12 lut 2014, 10:11
    Mnie ceramizator pomógł w wyrównaniu ciśnienia w cylindrach bo miałem z tym problem, silnik chodził nie za równo a teraz wszystko ok.
    Efekt utrzymuje się już od jakichś 10 000 km.
    Cytuj
  • 13 lut 2014, 10:10     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2014, 8:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Tutaj także macie trochę opinii na temat tego ceramizatora http://forumniebezpieczne.pl/ciekawostki/ceramizator-opinie-i-korzysci/
    Myślę, że warto się przyjrzeć przed zakupem.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum