FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opony letnie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 29 kwi 2016, 9:59
    Muszę kupić nowe opony, w starych guma sparciała i są do niczego. Gdzie jest tanio, szybko i solidnie? Szkoda mi zimówek, żeby jeździć na nich w taką pogodę.
    Cytuj
  • Ogryzka 29 kwi 2016, 23:57
    A jakie masz auto? Ja ze swoim Focusem zawsze jeżdżę do ASO. To mit, że mają drożej, bo ceny konkurencyjne ii zawsze wszystko sprawnie zrobione. No i mozna u nich przechować opony.
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2016, 14:52
    Pierwsze słyszę żeby w ASO mozna było swoje opony przechować. Jak to jest płatne i czy każdy może z tego korzystac?
    Cytuj
  • russo 14 sty 2017, 20:10
    W dobrej cenie opony wielu marek można kupić w czeskim sklepie internetowym aaaopony.pl Polecam - sam tam kupiłem nowy komplet Dębic Frigo MS.
    Cytuj
  • Rinse21 26 lut 2017, 20:54     (ostatnio zmieniony przez autora 1 mar 2017, 8:57, w całości zmieniany 2 razy)
    Opony Pirelli zbierają bardzo dobre opinie. Nie są może najtańszy ale przynajmniej masz pewność co do jakości produktu uśmiech Do mojej Toyoty ostatnio tutaj znalazłem niezłe oponki https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car/find-your-tyres/fit-on-your-car/toyota
    Cytuj
  • Fin 28 lut 2017, 13:37
    Stawiam na Debice, starcza na moja jazdę.
    Cytuj
  • Meggi85 1 mar 2017, 23:13
    Niedługo odbiorę już letnie z ASO Forda. Nie musiałam się martwić przechowywaniem, a coś czuję, że coraz cieplej będzie się robić i zaraz przyjdzie czas na letnie. Też już powoli o tym myślicie?
    Cytuj
  • mistern80 10 maj 2017, 8:39
    Zakupiłem w tym roku Nokina. Jeżdżę na nich od kilku 3 tygodni i muszę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Stosunek ceny do jakości okazał się być naprawdę bardzo dobry!
    Cytuj
  • mscislaw 11 maj 2017, 7:06     (ostatnio zmieniony przez autora 22 maj 2017, 6:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie ile jeździsz, jakim samochodem, z jaką prędkością. Od tego uzależniłbym wybór. Np takie Fulda i Hankook to bardzo zbliżone opony i co byś nie wybrał z tej trójki to-"będzie pan zadowolooony". Odpuść sobie wszelkiej maści opony bieżnikowane, nalewki itd, bo to pozorna oszczędność.
    Mam znajomego który jeździ na Falkenach i mówi że jest z nich zadowolony. Ciche i dobrze trzymają się drogi. [url=http://www.oponeo.pl/artykul/test-opon-letnich-adac-w-rozmiarze-195-65-r15]Tutaj znalazłem też ranking w którym poszczególne typy opon[/url] zostały porównane pod względem takich parametrów jak przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, hałas itd.
    Cytuj
  • han26 31 maj 2017, 9:26
    Co ile wymieniacie opony ?
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum