Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Przygotowanie samochodu do zimy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przygotowanie samochodu do zimy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 27 paź 2015, 13:26
    Widzę, że nie tylko ja sobie upodobałam dla mojego Focusa ASO. Co do opon to tak jak pisałam, ze opłaci się kombinować tylko lepiej postawić na sprawdzone opcje. Poza tym koszt takich opon to wydatek jednorazowy na kilka sezonów, więc na własnym bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Teraz przed zimą chce też zrobić przegląd techniczny, a w Fordzie nie wiem czy widzieliście sprawdzenie przed przeglądem jest teraz gratis http://www.ford.pl/Serwis/Motorcraft_Service uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 28 paź 2015, 23:55
    Meggi, bo jeśli w zwykłym warsztacie koszt jest większy niż w aso(w mojej okolicy ceny są dużo wyższe niż te w ofercie forda) to oczywiste, że pojadę do nich. Przyznam, że omijałam autoryzowane serwisy, ale to temu, że różne rzeczy się słyszało. Nie wiem po co ludzie tworzą takie mity.
    Cytuj
  • Sebastian1578 29 paź 2015, 11:06
    Ja tylko odwiedzam zwykłe warsztaty. Jeżdżę do znajomego i zrobi tak samo dobrze za dużo mniejsze pieniądze uśmiech. ASO to tylko na gwarancji język
    Cytuj
  • Masa 30 paź 2015, 16:20
    Przygotowania auta na zimę, to nie tylko wymiana opon. Wypadałoby jeszcze sprawdzić hamulce, akumulator, ogólny stan pojazdu, rozważyć wymianę oleju, jeżeli spadły temperatury. W Fordzie dają na to wszystko gwarancję jakości i bardzo przyzwoite ceny.
    Cytuj
  • zagubiona 30 paź 2015, 17:39
    Przygotowanie auta na zimę i wymiana opon , a wiecie kiedy powinna ta wymiana nastąpić? Ja znalazłam odpowiedź na tej stronie http://www.przepisydrogowe.eu/kiedy-nalezy-zmienic-opony-zimowe/ Nieźle się zdziwiłam szczerze mówiąc. Ale na tej stronie znajdziecie wiele interesujących wiadomości.
    Cytuj
  • jarzebina 30 paź 2015, 21:51     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2015, 21:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zmieniam jak w prognozach pogody mówią, że zima idzie.Też wymianiałam w fordzie, wyszło mi około 200-220 zł za sztukę, nową.
    Cytuj
  • mrozik00 26 lis 2015, 10:17
    Według mnie warto jest się zając przygotowaniem samochodu. Tak naprawdę dokładnie nie wiadomo, kiedy mrozy będą na tyle dokuczliwe, że nie będzie się nam chciało wychodzic z domu. Z tego co wiem to teraz jest duzo promocji. Przy okazji możesz jesz zlecić geometrię zawieszenia Ruda Śląska. Przed zima warto sie tego podjąć.
    Cytuj
  • martinus22 27 lis 2015, 17:17
    Najlepiej się przejechać na jakąś stacje kontroli i dowiedzieć się co warto zrobić, a z czym można jeszcze poczekać. Miejsc takich masz mnóstwo jak tu http://klaczek.eu/index.php?go=stacja_kontroli_pojazdow, więc to kwestia zapisania się i znalezienia chwili żeby pojechać. Wszystko masz na tacy.
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:32     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Mechanik Ci najlepiej powie co i jak. A jak będziesz potrzebować tańszych części, to korzystaj z oferty sklepu Wajbex. Zaręczam, że nie pożałujesz.
    Cytuj
  • Meggi85 24 sty 2017, 19:33
    Nie pomyślałam, że odśnieżanie auta może mieć takie znaczenie jeśli o reflektory chodzi. Przyznam, że często do tej pory traktowałam je skrobaczką do szyb. Osram podpowiada troche ciekawych rzeczy - tak jak i o światłach przeciwmgłowych które często wieczorami przy takiej pogodzie używam.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Wariatory cierne