Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Rysy na lakierze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rysy na lakierze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • just_jack 31 lip 2010, 12:13
    Wczoraj znalazłem trochę czasu i postanowiłem umyć swój samochód. Ponieważ jestem bardzo leniwą osobą, to nie robiłem już tego od kilku miesięcy, wielki uśmiech Zauważyłem, że na karoserii samochodu mam mnóstwo małych rysek. Szczególnie w okolicy klamek. Czy możecie mi poradzić jak pozbyć takich rysek ?
    Cytuj
  • zbigniew48 31 lip 2010, 15:28
    Wszystko zależy od tego, czy ryski te są bardzo głębokie. Jeżeli są to rysy do samego podkładu to w łatwy i przyjemny sposób się ich nie pozbędziesz !!!
    Cytuj
  • just_jack 31 lip 2010, 17:50
    Są to naprawdę delikatne, niegłębokie ryski !
    Cytuj
  • molek 31 lip 2010, 19:39
    Jeżeli są to naprawdę drobne ryski to może spróbuj znaleźć coś takiego, jak past polerska. Ja kilka lat temu kupiłem taką o nazwie Tempo. Powinna zadziałać .
    Cytuj
  • makim 31 lip 2010, 22:41
    Sądzę, że mleczko woskująco-polerujące będzie dobrym rozwiązaniem. Ja używam CarPlan T-Cut Wax. Dzięki niemu bez problemu pozbędziesz się wszystkich drobnych rysek !!! Szczerze polecam !!!
    Cytuj
  • korak 1 sie 2010, 0:02
    Jeśli jeszcze tego nigdy nie robiłeś, to tutaj masz linka na którym zobaczysz jak się używa pasty do pielęgnacji lakieru.
    http://www.youtube.com/watch?v=XbAqHAAVwb0
    Cytuj
  • domik 1 sie 2010, 0:30
    Moim zdaniem stosowanie takich past nie daje trwałego efektu i po pierwszym myciu lakier będzie wyglądał tak samo. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u lakiernika, który wyprowadzi lakier maszyną. Efekt będzie o wiele trwalszy.
    Cytuj
  • mis-kos 10 mar 2012, 0:55     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2015, 15:35, w całości zmieniany 2 razy)
    Na rysy na lakierze jest jedna rada: lakiernik
    Cytuj
  • marekJan 4 kwi 2012, 20:32     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sie 2012, 18:38, w całości zmieniany 1 raz)
    .
    Cytuj
  • marekJan 3 sie 2012, 18:38     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2015, 22:49, w całości zmieniany 1 raz)
    znam ich
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum