Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Samochod dla 20 - letniej kobiety, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Samochod dla 20 - letniej kobiety

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 19 wrz 2013, 12:30
    Yariska, Corsa, Micra uśmiech
    Cytuj
  • waloria 20 wrz 2013, 10:51
    Tico,maluch, jakieś daewoo
    Cytuj
  • Agna 27 wrz 2013, 12:14
    Maluch???
    Cytuj
  • Palomides 7 lis 2013, 14:25     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 8:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Panda, Golfik 2 i 3, Yaris, Mazda 323 f
    ---------------------------------------------------------------
    [url=http://www.mivokids.pl/firm-pol-1268644337-STERNTALER.html]zobacz sklep ze sterntalerami[/url]
    Cytuj
  • martinus22 12 lis 2013, 12:30
    VW lupo, [url=http://]polo[/url] i wszystko z tych mniejszych. Możesz wybrać też pandę, ale za takie same pieniądze wolałbym "niemiecką precyzję auta dla ludu".
    Cytuj
  • Aleksander45 10 cze 2019, 23:48
    Jednak dobrze by było aby auto miało też spory bagażnik i jednak trochę miejsca w środku. Myślę, że takim rozsądnym wyborem będzie Honda Jazz. Możesz zerknąć do oferty salonu HondaPlaza, jeżeli szukasz czegoś nowszego. Warto wspomnieć, że jest to jedno z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie uśmiech
    Cytuj
  • patrysiak 30 wrz 2019, 19:22
    A może marka Mini? ja mam Pacemana dla mnie najlepsze auto, szybkie, bezpieczne, nowoczesne, niezwykle zwrotne,. Idealne do miasta. Swoje kupiłam w katowickim ASO Bawaria motors BMW . Salon godny polecenia
    Cytuj
  • mike012 9 sie 2020, 12:15
    Zapytaj jakie auta lubi, małe, miejskie czy większe. Kieruj się użytecznością i bezpieczeństwem, tym ile spala i jakie koszty miesięcznie trzeba przeznaczyć na jego utrzymanie. Dostosuj koszty samochodu do możliwości osoby, która będzie nim jeździć i sprawdź na początek jakie OC zapłaci w Cuk.
    Cytuj
  • Lilka32 18 sty 2021, 21:39
    A może nową Hondę Jazz Crosstar? Samochód hybrydowy, bardzo ładny wizualnie na co kobiety zwracają uwagę a do tego wyposażony w technologię e:HEV - szybko reaguje na polecenia, płynnie pracuje i jest bardzo wydajny. Widziałam ostatnio na stronie, że dają spory rabat.
    Cytuj
  • Kanita 26 sty 2021, 15:18
    O widzisz, a myślałam jakiś czas temu o tym modelu Hondy, piękna jest!przymrużenie oka czytałam też dość dobre opinie. Jakiej wysokości jest ten rabat?
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Korozja po zimie