Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Serwis ASO czy mechanik?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Serwis ASO czy mechanik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • izapixi 5 wrz 2017, 19:34
    Gdzie częsciej jeździcie z naprawami? JA szukam jakiegoś fajnego serwisu forda w Krakowie, jakoś bardziej przekonuje mnie ASO.
    Cytuj
  • zonik 7 wrz 2017, 12:08
    Tak naprawdę to wszystko zależy od wieku samochodu uśmiech
    Przy nowych na gwarancji w grę wchodzi tylko ASO jeśli zaś autko jest leciwe to myślę że tańszym rozwiązaniem może być jakiś zakład nieautoryzowany, cieszący się dobrą opinią.
    Cytuj
  • filka 8 wrz 2017, 14:35
    Najlepiej jest w aso serwisować , na oryginalnych częściach ale ceny tam powalają po prostu. Dobre warsztaty w okolicy Krakowa gdzie można np zamontować zestaw optima znajdziesz na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat
    Cytuj
  • Masa 30 lis 2017, 10:20
    Najczęściej w ASO serwisuję, serwis forda ma fajne promocje, tak jak m.in. ta diagnoza, o której wyżej wspomniano. Ponad to obkupiłem się w przydatne akcesoria.
    Cytuj
  • Aleksander45 10 cze 2019, 23:43
    Podczas poszukiwań odpowiedniego serwisu w Warszawie w przypadku aut i motocykli marki Honda to ze swojej strony mogę polecić Ci HondaPlaza, a jest to serwis ASO z długim doświadczeniem na rynku. Do tego stanowiska przygotowane na najwyższy poziomie w najlepszy sprzęt przeznaczony dla Hond. Od samej obsługi po realizację napraw i przeglądów jest tak jak powinno być w takich miejscach. Jestem zadowolonym klientem już od ponad roku i nie mam zamiaru ich na nic zmieniać uśmiech
    Cytuj
  • patrysiak 28 wrz 2019, 19:40
    Jak naprawy to tylko w ASO, nasze BMW naprawiamy tylko w katowickiej Bawaria Motors BMW, najlepszy serwis w miejsce, tu porządnie naprawiają auto, a nie ściemniają i oszukują
    Cytuj
  • jackowskyy 29 sty 2020, 14:35
    Też jestem za ASO, z fordem jeżdżę tylko do autoryzowanego serwisu. Niedawno auto żony wziąłem na akcję inspekcja, niecałe 5 dyszek i mam sprawdzone wszystko dokładnie, światła, poziom płynów, akumulator.
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 12 mar 2020, 18:39
    Posiadając nowy samochód konieczne przeglądy raczej trzeba robić w ASO. Przynajmniej w czasie gwarancji żeby nie robili problemów jak będzie się chciało z niej skorzystać w razie jakiejś usterki. A po gwarancji? Najlepszy jest jakiś zaufany mechanik specjalizujący się w danej marce. W ASO nie ma mechaników tylko wymieniacze części.
    Cytuj
  • carbon 31 sty 2021, 16:57
    My jeździmy do Auto Matraszek w Markach. Kiedyś było to aso hondy, dzisiaj serwisują wszystkie marki aut. Moim zdaniem najważniejsze są kompetencje mechaników oraz ich uczciwe podejście. Powiem szczerze, serwisowałem auto w aso i w porównaniu z serwisem Matraszek wypadli duuużo gorzej.
    Cytuj
  • Garcia 25 kwi 2021, 20:46
    auto naprawiamy tylko w serwisie ASO na Czerniakowskiej w Warszawskim serwisie Bawaria Motors BMW
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum