Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Skuter dla kobiety

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuter dla kobiety

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • roztrzepana 28 lip 2010, 15:55
    Zastanawiam się jak najszybciej dojeżdżać do pracy. Strasznie mnie irytuje codzienne stanie w korkach przebiegły Zastanawiałam się nad rowerem, ale nie bardzo chce mi się codziennie pedałować przymrużenie oka Ostatnio wpadłam na pomysł, że może kupię skuter. Czy ktoś może mi doradzić na czym się skupić szukając takiego skutera. Może ktoś z Was dojeżdża tak do pracy i podzieli się uwagami?
    Cytuj
  • fremen 28 lip 2010, 16:23
    Skuter jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Szczególnie w zatłoczonym mieście - możesz sobie śmigać między samochodzikami. Jedyny problem to robienie zakupów, ponieważ niezbyt wiele się w nim mieści skrzywienie
    Cytuj
  • speed_devil 29 lip 2010, 16:06
    Fremen co ty gadasz. Całkiem sporo można zmieścić na takim skuterku wielki uśmiech

    Cytuj
  • molek 29 lip 2010, 21:49
    No widzisz roztrzepana , wszystko można przewieść na skuterku. Poza tym skutery są bardzo ekonomiczne.
    Pewnie większość z nich przejedzie bez mniejszego problemu 100km na 2 litrach benzyny.
    Cytuj
  • gacek22 30 lip 2010, 0:21
    Ja od 2 lat przemieszczam się tym środkiem transportu. Nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na zakup samochodu. W chwili obecnej nie wyobrażam sobie życia bez mojego Piaggio. Znalezienie miejsca parkingowego w centrum miasta nie zajmuje wiele czasu wielki uśmiech Myślę że w dużych miastach wszyscy powinni się poruszać na skuterkach.
    Cytuj
  • speed_devil 30 lip 2010, 1:50
    Nie wyobrażam sobie jazdy na takim wynalazku w czasie brzydkiej pogody. Co zrobić kiedy pada deszcz lub śnieg ?
    Ja polecam zakup czegoś na czterech kółkach wielki uśmiech
    Cytuj
  • agawa67 3 kwi 2019, 11:55
    Moja żona jeździ bartonem primo 50.
    Fajny stylowy skuter w sam raz dla kobiety. Lekki zwinny - na zakupy
    w sam raz. Jeździ nim już jakiś czas i żądnych problemów nie
    ma. Kupiliśmy go jako nowy. Jest bardzo oszczędny. Serwisy masz w
    każdym większym mieście, myślę że jak na chiński skuter to
    naprawde producent się spisał. Jakość super
    Cytuj
  • bula1 25 kwi 2019, 21:23
    Ja
    też jeżdżę Bartonem tylko że modelem Galactic. Fajny taki
    opływowy, malutki skuterek. Bardzo łatwo się go prowadzi, jest
    lekki, zwinny i co najważniejsze mało pali. Co do wykonania to też
    na duży plus. Za kwotę ok 4000 zł otrzymujemy naprawdę kawał
    fajnego skuterka, jak na początek to w sam raz. Polecam
    Cytuj
  • Grego33 15 maj 2019, 15:25
    Co do Bartona to faktycznie ponoć super skuterki. Nawet te modele tańsze są porządnie wykonane.
    Szukam właśnie dla siebie czegoś i jestem w trakcie oglądania różnych modeli różnych marek. I chyba z pośród tych zippów i
    rometów wybiorę Bartona.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum