Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Sposób likwidacji szkody

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposób likwidacji szkody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • azarus 12 gru 2015, 23:38
    Jaki sposób likwidacji szkody preferujecie? Wiadomo, że możemy zdecydować się na wariant kosztorysowy albo wariant warsztatowy. Co wybieracie?
    Cytuj
  • marekJan 16 gru 2015, 20:14     (ostatnio zmieniony przez autora 29 gru 2015, 10:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Nowy samochód, kilkuletni, nie zajechany to naprawiałbym w wariancie warsztatowym, bo tak jest i wygodniej i korzystniej, bo naprawa jest na oryginalnych częściach a nie na zamiennikach. Są zresztą warsztaty zajmujące się profesjonalnie likwidacją szkód z ubezpieczenia typu http://www.likwidacja-szkody.waw.pl Poszukaj.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 sty 2016, 12:58
    Ja stanowczo wolę bezgotówkowa formę. Wstawia się auto i wartsztat rozlicza się bezpośrednio z ubezpieczycielem. Kombinowanie samemu może wyjść na dobre, ale może też wyjść na złe. Jak miałam stłuczkę to zadzwoniłam na centrum likwidacji szkód do Forda. Maja teraz tak zwany ONE CALL i pracownik pomógl mi przejśc przez całość zdarzenia, łacznie z holowaniem i naprawieniem auta.
    Cytuj
  • russo 28 sty 2016, 18:04
    Ogryzka napisał:Ja stanowczo wolę bezgotówkowa formę. Wstawia się auto i wartsztat rozlicza się bezpośrednio z ubezpieczycielem. Kombinowanie samemu może wyjść na dobre, ale może też wyjść na złe. Jak miałam stłuczkę to zadzwoniłam na centrum likwidacji szkód do Forda. Maja teraz tak zwany ONE CALL i pracownik pomógl mi przejśc przez całość zdarzenia, łacznie z holowaniem i naprawieniem auta.
    ONE CALL w Fordzie to dobra opcja. Sam korzystałem z tej opcji gdy auto stanęło mi na drodze. Zadzwoniłem na infolinię i wysłali holownik, który mnie zwiózł z autem do domu.
    Cytuj
  • Masa 4 lut 2016, 16:54
    Czyli wychodzi na to, że one call forda jest szybkie w działaniu. A wiadomo czy tylko posiadacze fordów mogą korzystać z usługi one call?
    Cytuj
  • Ogryzka 5 lut 2016, 13:50
    Mam tylko Forda, więc nie próbowałam z innym samochodem, ale wydaje mi sie, że to dla ich klientów jest ten ONE CALL i całe to udogodnienie.
    Cytuj
  • jarzebina 17 lut 2016, 22:04
    Raczej opcja dla posiadaczy forda, nie wyobrażam sobie nawet, ze mogłoby być inaczej przymrużenie oka Przecież to jest część aplikacji serwisowej, a do serwisu forda raczej nie pojedziesz autem innej marki, prawda?
    Cytuj
  • Meggi85 22 lut 2016, 10:57
    Ale mając inne auto można z tej aplikacji korzystać z wielu innych przydatnych opcji jak np: znalezienie najbliższej stacji, zapamiętanie miejsca parkowania i aplikacja liczy czas tego parkowania, więc tak jak u mnie w Warszawie gdzie wszędzie są parkomaty nie raz ratuje mi to skórę, bo wiem kiedy muszę iść dokupić postój. Jest tez kilka innych opcji jak lista rzeczy do zrobienia przed podróżą, można też mieć wgląd w to co powinno sie zrobic przy przeglądzie i odhaczać sobie co zostało zrobione.
    Cytuj
  • Masa 29 mar 2016, 18:22
    Mówisz o tej apce ford service, tak? Widziałem własnie, że mają taką u siebie na stronie, na google store jest także dostępna. Z tego co piszesz to ma praktyczne zastosowanie.
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2016, 16:29
    Tak, na google play jest do pobrania za darmo dla wszystkich korzystających z androida https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ford.fordservice&hl=pl. Ale z tego co wiem na windowsa tez jest za darmo.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum