Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Stłuczka samochodowa - co robić ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stłuczka samochodowa - co robić ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • daga90 12 sie 2010, 10:27
    Witam wszystkich. Jeszcze nigdy nie miałam wypadku i mam nadzieję, że nigdy nie będę miała. Wypadki chodzą jednak po ludziach, w związku z tym mam parę pytań wielki uśmiech Jak powinnam postąpić w razie stłuczki? Czy trzeba wezwać policję nawet jeśli jest to tylko lekkie wgniecenie na zderzaku? Czy konieczne jest wypełnienie jakichś dokumentów, formularzy?
    Cytuj
  • ranowak_optima 16 sie 2010, 22:37
    Najlepiej wezwać policję bo nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia - no chyba że sprawcą jest znajomyuśmiech później powie że było inaczej i że to nie była jego wina i zostaje tylko sąd. Druga opcja jak szkody są niewielkie to od razu jechać ze sprawcą do siedziby jego ubezpieczyciela aby w obecności pracownika tej firmy wypełnił odpowiednie druki i potwierdził swoją winę. Pozostaje jeszcze spisanie oświadczenia z miejsca zdarzenia - takie druki są na necie na stronie prawie każdej firmy ubezpieczeniowej. Pamiętaj, aby dokładnie wypełnić takie oświadczenie jakie uszkodzenia, czytelny podpis sprawcy potwierdzony jego danymi i wyraźnie napisane kto jest sprawcą kolizji. Mam nadzieję jednak że nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji uśmiech pozdrawiam
    Cytuj
  • evinka 17 sie 2010, 0:10
    Jeśli szkody nie są zbyt duże, a wypadek był czysto z twojej winy, to możesz spróbować się dogadać. Szczególnie jeśli istnieje możliwość, że stracisz kilka lat zniżek.
    Cytuj
  • omegaodszkodowania 22 lip 2011, 21:47
    Najlepiej wzywać policję zawsze łatwiej uzyskać pieniądzę za auto a także gdy jest się poszkodowanym uzyskać odszkodowania za szkody moralne.
    Cytuj
  • marekJan 2 mar 2012, 1:48     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2015, 22:31, w całości zmieniany 2 razy)
    Chyba każdy zaliczył choć jedną stłuczkę... :/
    Cytuj
  • Fin 4 mar 2012, 14:34
    Jeżeli to twoja wina raczej staraj się dogadać bez policji bo dostaniesz mandat smutny
    Cytuj
  • fawor 20 maj 2013, 0:40
    Jeśli twoja wina to spróbuj się dogadać bo ci zniżki polecą.
    A jak nie twoja wina to lepiej wezwać policję i na gorąco wszystko załatwiać. Sprawca potem może doznać pomroczności jasnej i nici z odszkodowania. skrzywienie
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 22:13
    nikita31 napisał:Gdy miałam kolizje na drodze korzystałam z usług firmy. Dzięki nim w szybkim czasie udało się przetransportować auto do zakładu blacharskiego .
    Może być już opłacone w polisie, lepiej sprawdzić u agenta przy opłatach polis.
    Cytuj
  • marekJan 28 maj 2015, 22:33     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2015, 20:11, w całości zmieniany 2 razy)
    Najlepiej zadzwonić na policję przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 28 cze 2015, 18:47     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2015, 8:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Przy tego typu stłuczkach na pewno warto poczytać o tym, [url=http://www.wgniecenia.pl/oferta]jak naprawić wgniecenie[/url]. Teraz można zrobić to na tyle bezinwazyjnie, że wcale nie cierpi na tym karoseria uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum