Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Stłuczka samochodowa - co robić ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stłuczka samochodowa - co robić ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 12 lis 2015, 16:54
    Oczywiście, że powinnaś wezwać policję, chyba, że masz niewielkie wgniecenie i sprawca chce Ci za nie nieźle zapłacić. W takim wypadku za naprawę możesz wziąć się sama. W Airconstruction naprawiają wgniecenia bez lakierowania. Jeżeli jednak nie znasz cennika takich napraw, lepiej od razu zadzwoń na policję.
    Cytuj
  • aserehe 25 lis 2015, 10:47
    Lepiej zadzwonić na Policję, chyba, że jest lekka rysa i odpuszczasz winy uśmiech Po za tym bardzo się przydaje kamerka samochodowa w takich sytuacjach. To nie jest duży koszt np. wideorejestrator jazdy (DVR) CarCam HD 3.0 od Telefunken za ok. 300 zł, a może pomóc wam w otrzymaniu sensownego odszkodowania. Może to być bowiem dowód w sprawie uśmiech
    Cytuj
  • pasjamoto 16 gru 2015, 12:18
    Po stłuczce z winy innego kierowcy można wynająć samochód zastępczy z OC kierowcy
    Cytuj
  • azarus 18 gru 2015, 1:23     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2017, 21:09, w całości zmieniany 2 razy)
    Oczywiście, że z OC sprawcy można dostac auto zastępcze.
    Cytuj
  • Petrova 28 gru 2015, 16:51
    Nigdy nie musiałam martwić się o pomoc na drodze, bo mąż zadbał o Ford Assistance na takie sytuacje. A dodatkowo mam w telefonie taką aplikację, z którą szybko ściągnę pomoc w razie kłopotu, począwszy od assistance właśnie, przez ratowników po policję, a jak będzie trzeba to i stworzę na szybko protokół szkód. Staram się jeździć bezpiecznie, ale wiadomo jak jest na drodze, więc warto mieć coś takiego. Tu można sobie poczytać, a nawet ściągnąć https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ford.fordservice&hl=pl uśmiech
    Cytuj
  • Masa 28 gru 2015, 17:05
    Bardzo przejrzysta ta aplikacja, pobrałem ją sobie i nawet reklam nie ma co jak dla mnie jest zdecydowanie dużym plusem. Jutro mam do zrobienia trochę kilometrów to akurat przetestuję ją sobie w praktyce. Nawiasem to szukałem właśnie czegoś w tym stylu.
    Cytuj
  • Petrova 29 gru 2015, 0:00
    Jest przejrzysta, to prawda. Dlatego korzystanie z niej jest wręcz intuicyjne, nie trzeba się dobrze znać żeby poradzić sobie z obsługą, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Człowiek wtedy działa odruchowo a do tego jest zestresowany, nic przyjemnego. Między innymi dlatego ta aplikacja zyskuje w moich oczach.
    W razie czego można pomóc nie tylko sobie, ale też komuś innemu.
    Cytuj
  • maciejewskaa 5 lut 2017, 1:56
    pasjamoto napisał:Po stłuczce z winy innego kierowcy można wynająć samochód zastępczy z OC kierowcy
    Dokładnie. I jeszcze można się starać o odszkodowanie za szkody na osobie. Najlepiej zadzwonić sobie w tej sprawie do EuCO.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum