Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Szukam dobrych części do samochodu interesuje mnie sklep online.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukam dobrych części do samochodu interesuje mnie sklep online.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Alicja1980 18 kwi 2018, 12:23
    Cześć wszystkim! od jakiegoś czasu mój samochód ma problem z hamowaniem. Nawet mocniejsze depnięcie nie robi na nim większego wrażenia. Wybrałam się więc z nim do mechanika, a on mi powiedział, że mam kompletnie zjechane klocki hamulcowe i dziwi się, że dopiero teraz do niego z tym przyszłam. Jak zapytałam, ile to kosztuje, to jak mi rzucił ceną tych klockw, to stwierdziłam, że jest niepoważny i wolę wziąć na hol do innego warsztatu, gdzie będzie tanej i tak też zrobiłam. Tam jednak gość mi rzucił tylko trochę mniejszą cenę, bo tłumaczył, że do mojego samochodu te klocki kosztują. Nie są to tysiące, ale wydaje mi się, że za taką część nie trzeba tak wiele płacić… Koleżanka powiedziała mi, że jej mąż sam znalazł w internecie odpowiednie części, jak im padł układ rozrządu i dostarczył do mechanika, dzięki czemu wyszło mu to o wiele taniej. Miała mi powiedzieć, gdzie on to kupował, ale nie odezwała się od kilku dni, a mi samochód jest potrzebmy. Może wy pomożecie i powiecie, gdzie w necie znajdę taki sklep?
    Cytuj
  • kratos 18 kwi 2018, 15:37
    Klocki hamulcowe? Serio? Na to próbują Cię naciągnąć? W takim razie chyba obaj myśleli, że jesteś głupią gąską, bo akurat to jedna z tańszych części. Fakt, wiele jeszcze zależy od tego, jaki masz samochód.
    Cytuj
  • Alicja1980 19 kwi 2018, 8:27
    to już nie najmłodszy Renault Clio, więc tym bardziej wydaje mi się, że kwota, jaka padła u pierwszego jest co najmniej niepoważna, bo wołał coś koło tysiąca.
    Cytuj
  • kratos 19 kwi 2018, 13:51
    D to rzeczywiście gość sobie liczył. Słuchaj, nie wiem, który to rocznik, ale jak coś, to zawsze możesz poszukać na szrocie. Tam można zawsze znaleźć sporo części z odzysku, które zupełnie nadają się do użytku i jeszcze przez wiele lat będą działać.
    Cytuj
  • biedna 20 kwi 2018, 9:21
    W przypadku takiej części, niby niewielkiej, ale ważnej, to ja bym złomowisko jednak odradzała, tym bardziej że koleżnka chce sklep online. Zdecydowanie lepiej kupić jakiś zamiennik. Przynajmniej wiesz, że nikt wcześniej już ich nie eksploatował, a na rynku można znaleźć naprawdę tanie części zamienne dobrych producentów, jak Bosch, Sachs czy Textar. Co do mechaników to doskonale wiem, jak to wygląda – zamawiają zawsze części, a później narzucają kilkukrotnie wyższą marżę. Myślą, że klienci, a kobiety to już w ogóle, to idioci.
    Cytuj
  • Alicja1980 23 kwi 2018, 8:17
    No to fajnie, wiem, jakich produktów szukać, ale wciąż nie wiem gdzie. Może Ty masz jakiś sklep, w którym będę mogła tanio kupić dobre części?
    Cytuj
  • biedna 23 kwi 2018, 11:42
    A rzeczywiście nie napisałam, wybacz. Więc ja na przykład zawsze kupuję sama części w sklepie https://sapart.pl Masz tam ogromny asortyment nie tyko części, ale też akcesoriów czy chemii do czyszczenia klimatyzacji czy samochodu. W mojej A4 niedawno na przykład trzeba było wymienić wahacz poprzeczny. Wystarczyło tylko wybrać, jaka część Cię interesuje, później wybierasz markę, model i serię. Wyświetlają Ci się produkty, które są do tego samochodu dopasowane. Więc mają to naprawdę fajnie rozwiązane, każdy klient będzie mógł się ogarnąć w tym, jak znaleźć potrzebną część. Dodatkowo jest fajne to, że mają często promocje.
    Cytuj
  • Trombocyt 24 kwi 2018, 11:07
    Widzę, że koleżanka ma nosa, jeśli chodzi o sklepy uśmiech Ja tam ostatnio też tam kupowałem, ale nie część, a ładowarkę do akumulatora, konkretniej mówiąc Bosch C3. Szczerze? W innych sklepach, jak widziałem, to one stały strasznie drogo, a tutaj znalazłem ją w nie tylko dobrej cenie podstawowej, ale też w promocji. Nawet na alledrogo nie było tak korzystnej oferty. A kultura pracy jest bardzo wysoka, no ale wiadomo… to Bosch. Korzystając z okazji wziąłem jeszcze środek K2 do dezynfekcji klimatyzacji, bo to jednak ważne, żeby żadna legionella się tam nie zalęgła. A że produkty tej firmy generalnie zbierają dobre recenzje to przy tej cenie grzechem było nie wziąć.
    Cytuj
  • Alicja1980 24 kwi 2018, 13:10
    rzeczywiście, teraz sobie przeglądam ich stronę i fanie to wygląda, jak tak się po kolei wybiera, co ci jest potrzebne. Fakt, że musisz wiedzieć co padło, no ale to już można zostawić mechanikowi przymrużenie oka Byleby mu tylko część dostarczyć i wymienił.
    Cytuj
  • biedna 25 kwi 2018, 8:03
    Dlatego też właśnie mówiłam, że sapart.pl to naprawdę dobry wybór, jeśli szukasz części. A że asortyment mają szeroki, bo ściągają części od różnych producentów z całego świata, to mogą dostarczyć je do praktycznie każdego samochodu, jaki porusza się po polskich drogach. Możesz też w razie czego dopytać ich pracowników, gdybyś miała w związku z jakimś zakupem wątpliwości. Szybko odpowiadają na zapytania. No i gwarancja, na niektóre produkty dostaniesz nawet do 3 lat. jeszcze jak zamówisz produkty za minimum 349 zł to jeszcze dostarczą ci to za darmo, solidnie zapakowane. Same zalety uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki olej do auta?