Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Ubezpieczenie samochodu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • frank 6 sie 2010, 9:38
    Tydzień temu kupiłem Skodę Fabię. Teraz muszę podjąć decyzję co do ubezpieczenia. Jakich ubezpieczycieli polecacie? Co zrobić aby zapłacić jak najmniej wielki uśmiech ?
    Cytuj
  • zbigniew48 6 sie 2010, 11:06
    Odkąd pamiętam jestem ubezpieczony w PZU. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Już dwa razy składałem wniosek o odszkodowanie i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z jego odbiorem. Szczerze polecam !
    Cytuj
  • kamala 6 sie 2010, 13:41
    Jeśli szukasz ubezpieczyciela, to może pomyśl o skorzystaniu z dostępnych w internecie porównywarek ubezpieczeniowych.
    Taka porównywarka pomoże ci znaleźć najtańszego ubezpieczyciela ! Osobiście skorzystałam z placemniej.pl.
    Cytuj
  • marcyz 6 sie 2010, 16:28
    Jeśli szukasz porównywarki ubezpieczeń to ja polecam - swiatubezpieczen.com.
    Cytuj
  • frank 6 sie 2010, 19:42
    Dzięki porównywarce ubezpieczeń dowiem się które ubezpieczenie jest najtańsze. Jednakże nie sprawdzę tam, która firma jest godna zaufania, w której firmie niema problemu z wypłatą odszkodowania skrzywienie
    Cytuj
  • decybel 6 sie 2010, 22:28
    Z porównywarki ubezpieczeń możesz skorzystać przy wyborze OC. Jeśli zdecydujesz się na zakup AC to proponuję wybór firmy z doświadczeniem, godnej zaufania. Ja polecam Liberty Direct.
    Cytuj
  • falafel 7 sie 2010, 6:16
    A ja uważam, że PZU to bardzo zły wybór. Taniej jest na pewno w Allianz i HDI i w tych firmach nie ma problemów, wszystko można załatwić przez internet (przynajmniej w allianz).
    Cytuj
  • domik 7 sie 2010, 9:22
    Ostatnio zmieniałem ubezpieczyciela. Dzwoniłem wszędzie gdzie się dało. Ostatecznie wybrałem ubezpieczenie w Link4. To oni mieli najtańszą i najkorzystniejszą ofertę.
    Cytuj
  • waclaf 7 sie 2010, 11:03
    Miesiąc temu spędziłem sporo czasu na poszukiwaniach taniego ubezpieczyciela dla mojej żony. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie w AXA direct. W porównaniu z innymi firmami ich oferta była naprawdę interesująca.
    Cytuj
  • Aquarella 2 mar 2011, 11:16
    A czy ktoś z Was korzysta z ubezpieczenia w Benefii24? Podobno maja tam tanie AC. Suma, którą wyliczył mi ich kalkulator dla mojego przyszłego samochodu wyglądała całkiem całkiem...
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum