Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Ubezpieczenie samochodu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • reactor 19 kwi 2011, 18:18     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2011, 18:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chodzi o OC to najtańsze, ja znalazłem, napisz co potrzebujesz, a miła kobieta do Ciebie oddzwoni i powie co i jak. Ja znalazłem tam bardzo tanie OC, co do AC to uważaj. Kumpel kupił takie fajne z reklamy w telewizji i jak miał wypadek za granicą to więcej miał kosztów niż zysku, ale jego wina, bo nie przeczytał umowy i potem się zdziwił, że do pewnej kwoty on odpowiada a resztę czyli ten mniejszy pikuś to ubezpieczalnia. No i stracił auto i kasę. Więc przy AC nie kieruj się interesującą ceną tylko sprawdź co masz w pakiecie, abyś nie miał niespodzianki co mój kumpel.
    Cytuj
  • fajqa 21 maj 2011, 23:33
    podobno w mbank są najtańsze a jak będzie droższe to zwracają.... nie korzystałem więc nie jestem pewien do końca czy to prawda. Ostatnio brałem z pzu online. nie wyszło źle - pakiet autoszyba, oc i autopomoc za 480zł.
    Cytuj
  • max01 26 maj 2011, 11:20
    Proponuję sprawdzić też [url=http://www.]kalkulator AC i OC[/url] . Obecnie właśnie zastanawiam się czy nie ubezpieczyć samochodu online - przez internet. W sumie ta forma chyba będzie coraz bardziej popularniejsza.
    Cytuj
  • Ada45 2 maj 2013, 12:11
    Jeżeli kupujemy tylko OC - bierzemy najtańszą opcję. Ja albo korzystam z porównywarek, albo z kalkulatorów na stronach ubezpieczycieli - jeżeli są. Mi ostatnio najtaniej wyszło w Liberty na ich stronie https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki Jeżeli mowa o AC, nie warto brać najtańszego. Warto wypytać o szczegóły np. do jakiej kwoty mamy ubezpieczenie, ile wypłacą i czego dokładnie będą wymagać od nas w razie kradzieży samochodu, aby wypłacić odszkodowanie itd.
    Cytuj
  • fawor 20 maj 2013, 0:32
    A ja mam w Allianz i jestem zadowolony bo składki wyszły najtaniej ze wszystkich. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Rud25 1 cze 2013, 16:06
    Ja przeliczam na kalkulatorze CUK

    Cytuj
  • fawor 5 cze 2013, 1:19
    W Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych wszytko ci wyliczą, u mnie wyszło że w Allianz ie mam najtaniej. Wszystko zależy od rodzaju auta. uśmiech
    Cytuj
  • gamma5 9 cze 2013, 22:50
    A gdzie najlepiej ubezpieczyć zabytkowy samochód?
    Cytuj
  • RittaRosa 27 cze 2013, 10:46
    O ubezpieczeniach to najwięcej wiedzą brokerzy. Ostatnio byłam w biurze brokerskim i doradzili mi, które ubezpieczenie najbardziej się opłaca. Ważne, żeby wybrać takie ubezpieczenie, które obejmuje likwidację szkód, dostępną 24 h na dobę.
    Cytuj
  • charlotte1991 19 sie 2013, 19:48
    Ja mam ubezpieczenie w PZU ale dodatkowo kupiłam monitoring pojazdów. Lepiej dmuchać na zimno niż później latać i prosić się o wypłatę ubezpieczenia
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum