Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Ubezpieczenie samochodu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kava 11 gru 2017, 9:46
    Mam auto ubezpieczone w concordii, oferta jest ok, składka nie jest jakaś porażająca a od znajomych wiem że nie robią problemów z wypłatami i też jest dodatkowa płatność za zapięte pasy podczas wypadku, pasy zawsze zapinam uśmiech
    Cytuj
  • UllKa 27 sty 2018, 12:44
    han26 napisał:Ten pakiet tylko w cuk otrzymuje się do ubezpieczenia.Fajna sprawa.
    Korzystne że są to porady z różnych dziedzin prawa, nie tylko ubezpieczeniowego.
    Cytuj
  • trajeljo 6 lut 2018, 19:31
    Ja mimo wszystko uważam, że dobrze jest zostać przy sprawdzonym ubezpieczycielu. Od wielu lat mam ubezpieczenia komunikacyjne w PZU i nie widzę powodu by zmieniać. Cenowo zawsze jest co najmniej konkurencyjnie, a zakres ubezpieczeń pasuje mi w 100%.
    Cytuj
  • SemiEmi 8 lut 2018, 11:11
    Faktem jest że ubezpieczenie samochodu jest uzaleznione od Twego silnka, ale są właśnie firmy ubezpieczające dające zniżki, bądź banki jak Toyota Bank, który daje możliwości rozbicia na raty tego ubezpieczenia

    Cytuj
  • bunnyx 16 lut 2018, 15:03
    Ooo... a ja nawet nie wiedziałam, że można dostać takie zniżki. Ale co z kierowcami do 30 roku życia? Bo podobno jak nie masz zniżek to płacisz jak za zboże, to prawda?
    Cytuj
  • 17 lut 2018, 12:03
    No tak, bo ubezpieczyciel musi zarobić na wypłatę odszkodowania. Młodzi kierowcy mają wypadki częściej. Tak twierdzą statystyki. Ale można pokombinować. Przez Rankomat można poszukać najlepszej oferty albo nawet współwłaściciela ustanowić i z jego zniżek skorzystać.
    Cytuj
  • bunnyx 20 lut 2018, 11:04
    No tak, statystyki. Ale nie do końca pewnie tak jest bo młody kierowca często jeździ ostrożniej niż stary, który jeździ na pamięć i czuje się za pewnie. A jak załatwia się takiego współwłaściciela auta? Czy w Rankomacie mogę jakoś ustawić takiego współwłaściciela?
    Cytuj
  • 21 lut 2018, 11:01
    Nie, współwłaściciel musi być wpisany w dowód rejestracyjny samochodu. Jeśli to ktoś z rodziny to nie zapłacisz podatku w Urzędzie Skarbowym, bo tam musisz się udać z współwłaścicielem i jak tam załatwisz to do urzędu komunikacji, ale chyba najpierw musisz wnioski pobrać. Wiem, że w ten sposób obniżają składki ubezpieczeniowe, ale formalności musisz załatwiać.
    Cytuj
  • bunnyx 22 lut 2018, 14:33
    No czyli jak zawsze u nas biurokracja jest na pierwszym miejscu. Wysłałem kilka wniosków o kontakt przez Rankomat tam gdzie pokazało, że składka jest najtańsza. Zobaczymy co zaproponują. Ale gdzieś słyszałam, ze składki mają iść jeszcze w górę i mają być zrównane z składkami w całej UE, szczególnie starych samochodów.
    Cytuj
  • 23 lut 2018, 10:22
    No tak ma być, bo te stare samochody są bardziej niebezpieczne. To fakt. Daj znać gdzie kupisz ubezpieczenie, to może też się tam przeniosę.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum