Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Usunięcia głębokich rys na lakierze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Usunięcia głębokich rys na lakierze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 5 lip 2017, 12:16
    Czy coś takiego jest wykonalne? Prawdopodobnie zrobiono je gwoździem.
    Chodzi mi o możliwość wyeliminowania tych rys bez lakierowania całego elementu.
    Da się to zrobić w taki sposób, aby nie było śladów?
    Cytuj
  • Glinka 6 lip 2017, 18:34
    Oczywiście że tak - firma w Poznaniu nam coś takiego usuwała. Im grubsze i głębsze są te rysy, tym zdecydowanie trudniej o ich zamaskowanie, ale akurat teraz możliwości są takie, że nie jest to wielkim problemem. U nas to były głębokie rysy - ktoś zrobił to umyślnie. Jakimś szkłem, albo gwoździem.
    Cytuj
  • zylek 7 lip 2017, 12:23
    A można jakieś namiary na tą firmę? Albo nawet lepiej - podajcie mi kilku pewniaków, tak żebym miał możliwość wyboru. Na pewno tam podjadę, żeby mi zrobili konkretną wycenę.
    Cytuj
  • Glinka 10 lip 2017, 18:47
    CarsCare - o ile chodzi o Poznań. Nie wiem jaką dostaniesz wycenę, bo akurat to w każdym przypadku jest wyceniane indywidualnie - każda rysa jest inna. Jedna będzie łatwiej, a inna trudniej do ogarnięcia.
    Cytuj
  • zylek 11 lip 2017, 12:11
    Dzięki. Z CarsCare umówiłem się na jutro. Jeśli macie jakieś namiary na inne sprawdzone firmy, to dajcie proszę - chętnie porównam sobie, czego można się spodziewać i na jakich zasadach. Też nie chcę przepłacić - szukam miejsca z racjonalną stawką i dobrze wykonaną usługą. Zakładam, że coś takiego istnieje.
    Cytuj
  • Glinka 21 lip 2017, 20:19
    Masz tylko wycenę czy już wykonaną usługę? Jeśli po wszystkim to pokaż proszę fotki z widocznymi efektami ;-)
    Cytuj
  • zylek 24 lip 2017, 12:06
    Wszystko już zrobione - nie ma żadnych śladów po tych rysach. Po dwóch dobach auto miałem do odbioru. Zrobiłem fotki, ale nie mam ich przy sobie - postaram się wrzucić wieczorem. Ale ogólnie efekt tych prac naprawdę imponujący - nie sądziłem, że możliwa będzie aż taka korekta.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum