Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Uszlachetniacze do oleju / paliwa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Uszlachetniacze do oleju / paliwa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 8 lut 2015, 18:58
    Czy ktoś z Was używał? Jeśli tak to jakie były efekty? Czy zauważyliście, że silnik ciszej pracuje?
    Cytuj
  • zataraa2 20 lut 2015, 22:39
    Znajomy mi doradził mi wlanie tego preparatu do układu wspomagania kierownicy jak mi drgała kierownica, na to pomogło, w opisie produktu są też takie zastosowania wiec można spróbować
    Cytuj
  • Aulak78 2 mar 2015, 17:47     (ostatnio zmieniony przez autora 5 mar 2015, 15:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja czasami kupuję to http://mccar.pl/dodatki-ford/721-preparat-do-czyszczenia-wtryskow-diesel-liqui-moly-2666.html . Nawet dość się sprawdza uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 26 kwi 2015, 23:21
    Kupiłem tego ceramizera i dolałem, zrobiłem koło 300 km i mam wrażenie, że rzeczywiście jest ciszej, jestem ciekawy jak branie oleju bo z tym też miałem problem
    Cytuj
  • 12 maj 2015, 9:29
    Hmm... Nigdy czegoś takiego nie używałem. Jak na razie używam sondy paliwa od CarFox i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Wszystko przebiega jak na razie bardzo sprawnie. Nie dość, że mam stałą kontrolę nad położeniem, to mogę również kontrolować poziom paliwa i eksploatacji.
    Cytuj
  • jarek7 26 maj 2015, 15:27
    Z tego co mi mówił znajomy to najlepiej zrobić 2-3 aplikacje tego ceramizera, wtedy jest najlepszy efekt.
    Cytuj
  • tymmko 22 cze 2015, 23:20
    Robiłem 3 dolewki i według mnie efekt jest bardzo dobry
    Cytuj
  • UllKa 9 lip 2015, 14:12
    To można lać do każdego oleju?
    Cytuj
  • tymmko 28 lip 2015, 21:59
    Chyba tak, ale możesz sprawdzić na stronie producenta, jest kilka rodzajów, uważaj też na podróbki bo tych na rynku też sporo się pojawia, ja używałem tego ceramizera marki ceramizer
    Cytuj
  • kosztorysy-budowlane 17 sie 2015, 16:01
    Znajomy dodał ostatnio przy okazji wymiany oleju silnikowego jakiś preparat, który rzekomo pozwala przejechać do 100km bez oleju w przypadku wycieku, awarii lub pęknięcia miski olejowej. Dolał chyba około 100 ml. Jaki będzie efekt to dam znać.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Alkomobilajzer