Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 26 lut 2016, 20:36
    Jarzebina, ja mam pytanie pod kątem serwisu Forda, o którym piszesz. Jak wygląda koszt, ile płaciłaś?
    Cytuj
  • MartynKa79 27 lut 2016, 14:17
    Masa, mój mąż serwisuje swojego focusa w autoryzowanym serwisie to za przegląd płacił ostatnio 279 złotych. Nie wydaje mi się żeby to była jakaś wygórowana suma, zwłaszcza, że w zwykłych serwisach ceny są wyższe.
    Cytuj
  • jarzebina 27 lut 2016, 16:25
    malfred napisał:fordy mają bardzo fajne zawieszenie, na nasze drogi wprost idealne tylko serwis zawieszenia troche drogi.
    Nie taki drogi, nawet autoryzowany serwis jest ok.

    Masa, koszt czego? Przeglądu? Naprawy? Przegląd faktycznie mają za 279 zł, dla aut starszych niż 4 lata chyba. Do tego jest gwarancja najniższej ceny, więc jak znajdziesz taniej to zwracają Ci dwukrotną różnicę ceny.
    Cytuj
  • sugah_12 29 lut 2016, 21:51
    i to jest oferta aso? podrzucicie jakiś link?
    mam 5-letniego forda, więc jeżeli mają takie promocje to chyba żal nie skorzystać uśmiech
    Cytuj
  • justi_772 3 mar 2016, 14:43
    Opel Astra, popularny, niedrogie części, w miare oszczędny.
    Cytuj
  • Masa 29 mar 2016, 18:19
    Jak 279 złotych to faktycznie jest tani ten przegląd. Wątpię czy znalazłbym taniej. A własnie, podrzuciłabyś linka?
    Cytuj
  • jarzebina 31 mar 2016, 9:08
    Tu macie info o tej akcji: http://bit.ly/1QnV6GY
    a tutaj można się umówić: http://bit.ly/1TT3XUM
    Cytuj
  • Aleksander45 10 cze 2019, 0:07
    Moim zdaniem podczas poszukiwań na pewno nie powinnaś pominąć również oferty salonu Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz szeroki wybór modeli zarówno nowych, jak i używanych od Hyundaia, Alfy Romeo, Fiata, czy Jeepa więc w budżecie 30-40 tys. na pewno coś się znajdzie. Do tego na miejscu jest świetna obsługa sprzedażowa z pomocą której sprawdzisz auto przed zakupem również na jeździe próbnej i będziesz mógł zajrzeć w wyniki ze stacji kontroli aby upewnić się, że nie kupujesz kota w worku.
    Cytuj
  • patrysiak 28 wrz 2019, 19:42
    my właśnie auto rodzinne kupilismy w katowickim Bawaria Motors BMW, używane, bo używane auta też tutaj mają. Zo bacz sobie 7 osobowe BMW Gran Tourer. Maszyna warta polecenia
    Cytuj
  • mike012 9 sie 2020, 12:18
    Kieruj się ekonomią i wygodą jazdy, sprawdź jakie wydatki będziesz co miesiąc ponosił i dostosuj koszty stałe do swoich możliwości. Przelicz ile wyniesie Cię ubezpieczenie auta w porównywarce Cuk i wybierz najkorzystniejszą polisę. W ten sposób już oszczędzisz.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum