FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żarówki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 20 lut 2015, 9:35
    Jakie są najlepsze żarówki do samochodu? Ledy czy halogenowe? Na co warto postawić - na trwalsze czy mocniejsze?
    Cytuj
  • jarek7 24 lut 2015, 21:28
    To zależy gdzie głównie jeździsz, do jazdy miejskiej lepiej wybrać te o przedłużonej trwałości, bardzo dobrej jakości są ultralife osram. Lepiej nie oszczędzać na żarówkach, bo można się nieźle rozczarować. Do jazdy poza miastem lepiej wybrać mocniej świecące.
    Cytuj
  • Daria05 25 lut 2015, 9:16
    Jazda raczej po mieście, czasem wieczorem. Oczywiście zdarza mi się wyjeżdżać poza miasto, ale sporadycznie i raczej staram się wracać za dnia. Jednak zimą - wiadomo, czasem to jest nie możliwe.
    LED czy halogen?
    Cytuj
  • jarek7 13 mar 2015, 22:37
    Do takiej jazdy powinny się sprawdzić np. osram ultralife (mają gwarancję 3 lata), są trochę słabsze od tych dedykowanych do jazdy nocnej ale do jazdy po mieście się sprawdzą, poza miastem oczywiście też, a przy tym są trwalsze.
    Cytuj
  • Daria05 16 mar 2015, 9:06
    Oczywiście postawię na trwałość, bo jak pisałam niezbyt często poruszam się wieczorami poza miastem. No oczywiście zimą to nie jest zbyt łatwe.
    Cytuj
  • jarek7 23 kwi 2015, 21:02
    I jak kupiłaś te ultralife? Jestem ciekawy Twoich wrażeń, do jazdy po mieście to na pewno wystarczą.
    Cytuj
  • Daria05 24 kwi 2015, 10:15
    Jak to będzie, to się jeszcze okaże. Samochodem jeżdżę przede wszystkim do pracy, czyli po zmroku raczej nie jeżdżę, zresztą w mieście to przecież nie problem. A czy wytrzymają obiecane przynajmniej trzy lata to się okaże.
    Cytuj
  • nabierak 28 kwi 2015, 22:59
    Daria05 napisał:Jakie są najlepsze żarówki do samochodu? Ledy czy halogenowe? Na co warto postawić - na trwalsze czy mocniejsze?
    Halogenów nie wolno używać w Polsce!
    Cytuj
  • zataraa2 23 mar 2016, 15:14
    Przeciez większość żarówek reflektorowych to żarówki halogenowe i są w Polsce jak najbardziej dopuszczalne, wystarczy zobaczyć homologację. Mam w aucie wlaśnie halogenowe osramy i są bardzo trwałe.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: ceramizer