Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Żarówki Osram Night Breaker Laser

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żarówki Osram Night Breaker Laser

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 17 paź 2016, 19:29
    Witam, interesuje mnie czy ktoś z obecnych tutaj korzystał z tych konkretnych żarówek? Jak je oceniacie? Interesuje mnie wasza opinia na ten temat.
    Cytuj
  • Daria05 20 paź 2016, 15:06     (ostatnio zmieniony przez autora 20 paź 2016, 15:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Na Night Breaker jeżdżę już drugi rok i bardzo dobrze oświetlają ulicę. Dla mnie prznajmniej o tej porze roku bardzo przydatne, bo dobra widoczność, to większe bezpieczeństwo. Ten Laser to chyba coś nowego.
    Cytuj
  • Meggi85 25 paź 2016, 15:53
    Mój mąż kupił te Night Breaker Laser +130% i powiem wam, że jest różnica. Widać wręcz jak światło jest idealnie ustawione. Te zarówki mają jaśniejsze światlo, więcej tego światła i dużo dalszy zasięg. Ich żywotność jest trochę mniejsza niż standardowych żarówek halogenowych, ale dla takiej jakości warto liczyć się z częstrzą wymianą.
    Cytuj
  • Masa 25 paź 2016, 18:45
    I jak wygląda żywotność tych żarówek? A tak nawiasem, to są H4? Bo do mojego tylko H4 pasują.
    Cytuj
  • Daria05 27 paź 2016, 10:45
    Jeżeli zależy ci na żywotności, to lepiej postawić na wersję ultra life, które powinny wystrzymać trzy lata.
    Cytuj
  • Masa 27 paź 2016, 21:18
    A jak wygląda w nich kwestia jasności i bieli światła?
    Cytuj
  • Daria05 29 paź 2016, 15:41
    Wydaje mi sie, że wystarczająco oświetlają drogę, choć w tym wypadku piszę to jako pasażerka.Podejrzewam, że szczegóły techniczne znajdziesz na stronie internetowe osram.
    Cytuj
  • Meggi85 29 paź 2016, 15:51     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2016, 21:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli o Night Breaker Laser chodzi to oczywiście, że są H4 https://www.osram.com/automotive/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/halogen-headlight-lamps/night-breaker-laser/index.jsp . Ale fakt, że ze względu na odcień bieli i ich moc są mniej żywotne i trzeba liczyć się z czestszą zmianą. Jesli o Ultra Life chodzi to zobacz sobie też XENARC ultra life.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 paź 2016, 21:15
    Ciekawa technologia tych nowych OSRAM. Na youtube jest filmik który obrazuje jak realnie to światlo jest mocne https://www.youtube.com/watch?v=yadYVmDKAvc. Podoba mi się, ale czy sa ogólnodostępne już w sklepach? Bo to chyba jakas nowosc jest ?
    Cytuj
  • Daria05 8 lis 2016, 11:39
    Meggi85 napisał:Jeśli o Night Breaker Laser chodzi to oczywiście, że są H4 https://www.osram.com/automotive/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/halogen-headlight-lamps/night-breaker-laser/index.jsp . Ale fakt, że ze względu na odcień bieli i ich moc są mniej żywotne i trzeba liczyć się z czestszą zmianą. Jesli o Ultra Life chodzi to zobacz sobie też XENARC ultra life.
    A jest duża różnica i jak to wygląda cenowo?
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Auta do wyboru
Następna: Komiks o Madzie