Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Bardzo dobry telewizor.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bardzo dobry telewizor.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Wieszak 23 wrz 2013, 12:29
    Witam,
    Poszukuję bardzo dobrego telewizora do mieszkania. Jako, ze od dawna nie wiem co się dzieje na rynku proszę o radę. Obecnie mam pudło Groundiga 26 cali i chcę je szybko zmienić. Planuję wydać max 3000 zł.
    Jakieś propozycje ?
    Cytuj
  • fajqa 8 paź 2013, 22:51
    Popatrz sobie na telewizory LG. Ogólnie mają bardzo dobry stosunek do ceny. W LG za 200zł można przedlużyć gwarancję o kolejne 2 lata. Nie wiem jaki preferujesz rozmiar telewizora ale zobacz np. na LG 47LA620S. http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/6568473

    Seria LA jest genialna pod względem designu i smart tv. Telewizor ma już 3D, polaryzacyjne więc masz lekkie okulary i m.in. ekran nie lata więc można oglądać długo bez zmęczenia. uśmiech
    Cytuj
  • 15 paź 2013, 12:47
    Powiem, że zawsze używałem monitorów LG i się nie zawiodłem. Telewizorów zawsze szukałem inne marki, a ostatnio miałem do czynienia z telewizorem LG i miło się zaskoczyłem. Stosunek cena/jakość jest naprawdę dobry.
    Cytuj
  • Wieszak 20 paź 2013, 16:45
    A coś innego niż LG ? Ostatnio zwróciłem uwagę na Philipsa - ktoś może się wypowiedzieć na ten temat.
    Cytuj
  • Malagant 21 paź 2013, 11:44
    Może coś z ekranem 3D? Nie no żartuję, te 3D to ściema na maksa
    Cytuj
  • kifonda 4 kwi 2015, 9:28     (ostatnio zmieniony przez autora 4 kwi 2015, 9:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie się bardzo podoba samsung ue32eh5000. Jestem zauroczona, ale mąż nie chce się zgodzić na nowy, bo inwestuje w nowy samochód. Jak on mnie denerwuje!
    Cytuj
  • lunatyczka 5 cze 2015, 19:17
    Duży wybór telewizorów widziałam na electro.pl. Wychodzę z założenia ze nie warto przepłacać za taki sam sprzęt w sklepie stacjonarnym- jestem zwolenniczką zakupów w sklepach internetowych.
    Cytuj
  • zakrzew6 10 cze 2015, 20:54
    Zobacz w salonie
    Cytuj
  • pani_woda 26 lip 2015, 20:08
    Może zajrzyj do jakiegoś rankingu napisanego przez znawców?
    Cytuj
  • majesty15 23 wrz 2015, 21:00
    No właśnie poczytaj różne artykuły na portalach oraz stronach samych sklepów http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-energooszczedny-telewizor-jaki-najlepszy/1711/ Pcformat, benchmarkt możesz tam poszukać recenzji.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum