Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką nawigację GPS wybrać

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką nawigację GPS wybrać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Trackmania 2 kwi 2011, 10:24
    Myślę nad zainstalowaniem w aucie nawigacji GPS , ale nie mam pojęcia jak to wszystko działa i czy jest to drogie. Widziałem zestawy po 500 zł i po 2 tys. też. Czy w ogóle ma sens kupować taki wynalazek jak jeżdżę głownie po mieście, może czasem w weekend poza miasto. Takie wypady rodzinne.
    Cytuj
  • Atomowiec 2 kwi 2011, 13:36
    po mieście to raczej nie ma sensu, chyba że to New York - ogromniaste miasto.
    Cytuj
  • DDR 2 kwi 2011, 15:42
    Nawigacja to tak naprawdę jakiś czytnik z ekranikiem, ale najważniejszy jest soft aktualizowany co jakiś czas. To on jest tu najważniejszy.
    Cytuj
  • Divix 2 kwi 2011, 18:42
    Takie proste i tanie zestawy to

    Lark Free Bird 50.2
    Mio moov 500
    Pentagram NomadP 5210

    Jednak na twoim miejscu wziąłbym Mio Moov 500, bo ma duży wyświetlacz i ma lepszą jakość od Lark Free.
    Z kolei Lark Free Bird 50.2 to oprócz nawigacji także to odtwarzacz muzyki, z tym, że nie można go używać kiedy nawigacja jest włączona.
    Cytuj
  • Frazer30 2 kwi 2011, 21:38
    Ja bym zaproponował modele marki Longhorn GoGo800 i GoGo950 (z kamerą cofania)

    Lista modeli i szczegółowy opis tutaj

    http://www.longhorn.com.pl/index_pliki/lista.htm
    Cytuj
  • Hardtext 3 kwi 2011, 0:41
    Przeczytaj ten tekst na Onecie, jest sprzed kilku miesięcy, ale to nie ma znaczenia

    Urządzenie nawigacyjne wcale nie musi służyć tylko do wskazania drogi. Udowadniają to dwa urządzenia firmy NavRoad oznaczone symbolami NR560BF oraz NR760H Hugo.

    Po włączeniu ukazuje się nam osiem ikon. Tylko jedna z nich służy do inicjowania funkcji nawigacyjnych. Pozostałe wskazują na to, że mamy do czynienia z urządzeniem multimedialnym. Możemy więc uruchomić odtwarzacz mp3, album ze zdjęciami lub filmami wideo. To jednak nie wszystko. Po skomunikowaniu urządzenia z telefonem przez Bluetooth produkt służący pozornie do nawigacji może posłużyć jako telefon. Lub, precyzyjniej mówiąc, zestaw głośnomówiący. Inwestując więc w NavRoad inwestujemy w bezpieczeństwo i rozmawiamy kierując samochodem zgodnie z przepisami nie narażając się na mandaty.

    [url=http://technowinki.onet.pl/artykuly/nawigacja-polaczy-z-internetem-i-pomoze-ominac-kor,1,3782541,artykul.html]link[/url]
    Cytuj
  • kmodel 12 kwi 2011, 22:38
    Ja polecam nawigację Vordon 5" od tego pana. Nawigacja sprawdza się bardzo dobrze, jest precyzyjna, ekran wyraźny, głośniki działają wyraźnie mapa dodana gratis też nie jest zła (a jako że nawigacja jest odblokowana można wgrać jeszcze lepszą). Nie miałem żadnych problemów z wysyłką ani działaniem.

    Cytuj
  • Trackmania 13 kwi 2011, 0:21
    Teraz to już kurcze sam nie wiem, czy brać taką osobną czy w telefonie. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety ale i wady. W sumie to wolę coś z większym ekranem a tego telefon czy raczej smartfone mi nie zapewni.
    Cytuj
  • X360 13 kwi 2011, 7:37
    Zerknij na Garminy.

    Ta nawigacja to całkiem dopracowana darmowa mapa (głównie polski). Miejscami gorsza, miejscami lepsza niż płatne. Fajnie, że często aktualizowane, nie wiem czy są na tyle rozbudowane otwarte projekty na inne odbiorniki.
    Garmin nuMaps Lifetime. Po tym jak nam się kupiona mapa już zdezaktualizuje, wypadałoby mieć jakieś aktualizacje. W Garminie fajne jest to, ze płacimy raz i mamy aktualizacje dożywotnio na danym odbiorniku.
    Poza tym Garmin to uznana marka jeżeli chodzi o GPSy.
    Cytuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:05
    Polecam NavRoad enovo. Ja używam z automapą europe. Jeśli chodzi o możliwości do ceny, to super sprawa.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum