Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki ekspres do kawy, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres do kawy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AstaLawista 15 kwi 2014, 21:03
    Fajny sklep z [url=http://] asortymentem kawowym [/url] , z ekspresami, młynkami, kawami, filtrami oraz zaparzaczami uśmiech uwielbiam u nich zamawiać zwłaszcza, że w programie lojalnościowym klienci zbierają punkty za zakupy.
    Cytuj
  • Spidi4 16 kwi 2014, 19:05
    to mi bardzo podoba sie taki Ekspres KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP 1208 wydaje się być taki poręczny i do tego ten wygląd. Ja tam za wiele od ekspresu nie oczekuje ważne żeby robił dobrą kawe.
    Cytuj
  • szarlottka 26 kwi 2014, 10:10
    Ja zastanawiam się nad zakupem tego ekspresu Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Nespresso Inissia EN80.CW Nie jest drogi ale wydaje się być dobrej jakości. Macie może ten model? Możecie mi coś o nim napisać? Będę wdzięczna za odpowiedziuśmiech Nigdy nie miałam ekspresu i nie znam się na tym za bardzo. Niestety nie dysponuję dużą gotówką. Jestem w stanie wydać max 500 zł
    Cytuj
  • indonezja 29 kwi 2014, 10:32
    a co byście powiedzieli na taki młynek do kawy automatyczny Concept KM-5120 młynek do kawy ? ja niestety kupiłam ekspres ale bez młynka co było mega błędem smutny wiec teraz szukam czegoś małego do mielenia kawki uśmiech
    Cytuj
  • akbar 27 lis 2014, 18:41
    dobre ekspresy to koszt od 1,5 tys. zł w górę, warto kupić taką markę jak np. Nivona, Saeco; wybó jest naprawdę szeroki i tylko zależy od twojego budżetu na który model się zdecydujesz
    Cytuj
  • pani_woda 27 lut 2015, 13:40
    Miałam taki sam problem siostra powiedziała mi o poradniku http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekspres-do-kawy/362/
    Wybrałam model ,który mi odpowiadał.Ekspres sprawuje się dobrze.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 5 mar 2015, 7:44
    Ja również jestem zdania,że nie da się zakupić taniego ale dobrego ekspresu. Jednak trochę trzeba na niego wydać...
    Ze swojej strony mogę polecić ten model:
    DeLonghi ECAM23.210
    De Longhi. Od jakiegoś czasu jestem jego dumną posiadaczką i jestem z niego zadowolona. Pyszna kawka, bardzo aromatyczna. Praktycznie każdego dnia budzi mnie do życia uśmiech
    Ma również świetną funkcję do cappuccino .Aż przyjemnie jest taką kawkę przyrządzić znajomym.
    Cytuj
  • haller21 7 mar 2015, 16:22
    Ja polecam firmy Saeco uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 20 mar 2015, 20:02
    Za mną ostatnio "chodzi" ten ekspres http://www.konesso.pl/product-pol-517-Ekspres-do-kawy-Ascaso-Basic-White.html?rec=102003103 bardzo mi się podoba jego kolor i designerski wygląd. Z pewnością pasowałby do mojej kuchni. Niestety póki co nie mogę sobie na niego pozwolić i muszę zaparzać kawę w ekspresie, który pamięta jeszcze moje dzieciństwo wielki uśmiech Ale grunt, że działa i kawa z rana jest uśmiech
    Cytuj
  • akbar 15 maj 2015, 12:36
    Szukałem odpowiedniego ekspresu do kawy dość długo , siostra dała mi do przeczytania poradę dotyczącą właśnie ekspresów , dzięki temu mój ekspres do kawy jest dobrej jakości i działa bardzo sprawnie .
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Telewizor Funai