Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki kupić zegarek, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kupić zegarek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:36
    Zegarki Diesel są nowoczesne i w podobnym przedziale cenowym. Naprawdę ładnie zrobione.
    Cytuj
  • spajlar 21 lis 2012, 14:28
    No najlepiej Rolexa to każdy się z takiego zegarka ucieszy język Ale tak serio to myślę, że te zegarki Diesla są bardzo atrakcyjne.

    Cytuj
  • Swojezdanie 26 lis 2012, 11:14     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2012, 11:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Ktoś tu pytał, po co kupować zegarek, skoro ma się go w komórce...Z punktu widzenia mężczyzny być może jest to jakiś sensowny argument, ale z punktu widzenia kobiety już niekoniecznie, bo w dzisiejszych czasach zegarek pełni rolę biżuterii, a nie czasomierza ;-) Ja uwielbiam kupować zegarki, mam już całkiem sporą kolekcję, nabywam modele w różnych stylach i później dopasowuję je do konkretnego ubioru uśmiech Pewnie wydawałabym majątek na zegarki, bo podobają mi się np. zegarki Lancaster i inne markowe modele, ale nie kupuję ich w firmowych sklepach, tylko przegrzebuję zawsze Internet, żeby znaleźć coś w niższej cenie. W kwestii zegarków zawsze wiem, jakie aktualnie są promocje wielki uśmiech Ponoć inne kobiety kolekcjonują torebki i buty...no, to ja mam moje zegarki przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kahaa 27 lis 2012, 14:34
    Może spodoba Ci się taki zegarek Nautica. Aktualnie w sklepie timetrend.pl masz na niego 40% rabat, więc nawet nie ma nad czym się zastanawiać.
    Jak nie chcesz przez Internet to możesz na żywo zobaczyć w salonie Time Trend i tam kupić. przymrużenie oka
    Cytuj
  • AstaLawista 28 lis 2012, 21:25
    Tu już musisz kierować się swoim indywidualnym gustem i tym ile masz na to pieniędzy język zegarem, oprócz funkcjonalności, stanowi także biżuterię, dlatego warto zastanowić się, co tak naprawdę Ci się podoba uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 3 gru 2012, 20:30
    Zgodzę się z Kajetono - Diesel naprawdę piękne robi zegarki, a do tego są jakościowo na wysokim poziomie, więc jak mi ktoś kupić taki zegarek Diesel (tu rózne są), to będę baaardzo wdzieczny (robię świetne spaghetti carbonara) przymrużenie oka
    Cytuj
  • zott 19 cze 2013, 9:05
    Mi udało się kupić niedrogo markowy zegarek jeszcze z gwarancją w miejscu bardzo przyjaznym jakim jest Lombard Warszawa Panuje tam bardzo fajna atmosfera, ja zaglądam tam od czasu do czasu, bo można trafić na prawdziwe okazje.
    Cytuj
  • hejmeje 19 cze 2013, 14:29
    Pytanie tylko po co ludziom teraz zegarki ? Większość i tak teraz sięga najpierw po telefon, żeby zobaczyć, która godzina, a dopiero później się orientują, że mają zegarek na ręce.
    Cytuj
  • erykit 19 cze 2013, 19:27
    Ja kupiłem bardzo fajny zegarek tutaj I jestem z niego bardzo zadowolony, bardzo fajnie się nosi, pasuje do wszystkiego czy to koszula czy też koszulkaprzymrużenie oka Jak ci się te nie spodobają to znajdziesz tam wiele innych modeli.
    Cytuj
  • 16 lip 2013, 12:02
    Najlepiej pójść do znajomego zegarmistrza, takiego dyplomowanego (nie ma ich niestety zbyt wielu), jednak warto, ponieważ pomoże Ci on w doborze zegarka. Ja tak zawsze swój kupuję i nigdy nie narzekałemprzymrużenie oka
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum