Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki odtwarzacz MP3 do biegania, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odtwarzacz MP3 do biegania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 14 gru 2011, 12:58
    A te Soniaki z bluetoothem to nie są przypadkiem odtwarzacze mp4? A tutaj w temacie jest, że ma być mp3 raczej, ale ja się nie czepiam... tak tylko mówię...
    Cytuj
  • hekate 16 gru 2011, 15:58
    Ten odtwarzacz jest stworzony specjalnie dla biegaczy: od razu ma opaskę na ramię, oraz wbudowany krokomierz, także jeżeli będziesz go używać przeważnie do uprawiania sportu, to na pewno jest on idealny.
    Cytuj
  • Bambuss 12 sty 2012, 10:15
    Podajecie Sony Walkman mp4, LENCO, ale po co komu opcja video w odtwarzaczu, który ma służyć do biegania? To tylko niepotrzebne wyczerpywanie baterii... ja mam teraz zwykłą empetrójkę z klipsem i taka opcja jest najlepsza.
    Cytuj
  • zlotyklos 5 lip 2012, 20:49
    najważniejsze, żeby był mały i miał odpowiednie sluchawki, żeby ci nie wypadały, jak będziesz biegać, a tak swoją drogą jak potrzebujesz odtwarzacza to zajrzyj sobie na avans.pl tam na pewno coś dla siebie znajdziesz.
    Cytuj
  • futskup 4 lut 2013, 9:54
    A po co Ci mp3 ? Nie lepiej już kupić jakiś telefon, który odtwarza mp3, kupić kartę pamięci i słuchać muzyki z telefonu ? Myślę, że tak będzie lepiej.
    Cytuj
  • pietaszek 16 maj 2013, 13:12     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2013, 13:12, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam . Parę lat mi służy tylko słuchawki wymieniłem. W zestawie jest taka opaska na ramie do której można przyczepić sobie odtwarzacz.
    Cytuj
  • zylek 3 lut 2015, 12:06
    Kwestia budżetu, teraz pod mp3 są mega fajne rozwiązania, zobaczcie to - http://audiomagic.pl/9-odtwarzacze-mp3/
    Oczywiście wszystko kwestia tego ile chcecie wydać pieniędzy, ale generalnie to są już urządzenia z wyższej półki jakościowej, faktycznie dające prawdziwą jakość dźwięku - pomimo tego, że chodzi o zwyczajne mp3.
    Cytuj
  • mscislaw 5 lut 2015, 9:29     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lut 2015, 10:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja od jakiegoś czasu biegam sobie z takim odtwarzaczem http://najtaniej.co/produkt/odtwarzacze-mp3/philips-sa4rga04.html .
    Niesamowicie wygodna opaska, idealna do biegania. Śweitna jakość dźwieku, Wygodne słuchawki douszne tak skonstruowane, ze nie ma problemu z plątającymi się kablami co mnie bardzo denerwowało w przeszłości.
    Wprawdzie nie jest to tani sprzęt ale jeśli chcesz mieć coś porządnego to zawsze musisz dopłacić,
    Cytuj
  • koonik 24 mar 2015, 13:34
    Odtwarzacza świetne, ale słuchawki do nich są raczej średnie. Najlepiej wybrać coś ze strony http://proline.pl/?p=K374SLV. Ważny jest nie tylko dźwięk, ale też to, żeby nie wypadały one z ucha w czasie biegu. W moim przypadku świetnie sprawdzają się słuchawki akg..
    Cytuj
  • Wawer 30 paź 2015, 19:43
    Odtwarzacze mp3 staniały odkąd tak szeroko dostępne są smartfony. Nie trzeba mieć wysokiego budżetu aby kupić sobie taki odtwarzacz. Poprzeglądaj sobie zestawienia najczęściej kupowanych odtwarzaczy mp3 i wybierz sobie któryś w zależności od tego jaką gotówką dysponujesz.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum