Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki okap do kuchni, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki okap do kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 007 5 mar 2011, 16:04
    Najlepiej brać takie z dwoma punktami oświetleniowymi z przodu i z tyłu. Lepiej wszystko będzie widać.
    Cytuj
  • evKa 5 mar 2011, 18:38
    Potwierdzam. Z tyłu tak jest to oświetlone, że nic nie widać. I lepiej nie brać Inox bo strasznie się brudzi. Dosłownie wszystko widać, każdy odcisk palca, plamkę i zabrudzenie.
    Cytuj
  • Longdroad 5 mar 2011, 22:33
    Teraz każdy okap jest wyposażony w dwa filtry węglowy i ten do tłuszczu.

    Filtry przeciwtłuszczowe wychwytują tłuste opary, wykonuje się je z fizeliny, akrylu lub papieru i są one wymienne. Jednak nowoczesne takie filtry wykonuje się z metalu , po zabrudzeniu po prostu się je myje pod bieżącą wodą i o wiele lepiej przepuszczają powietrze niż filtry wymienne.

    Filtry węglowe neutralizujązapachy powstające podczas gotowania, są więc szczególnie ważnym elementem wyposażenia okapu pracującego jako pochłaniacz. Trwałość a co za tym idzie skuteczność tych filtrów jest bardzo różna od kilku do kilkunastu miesięcy. Ze względu na to, że filtr ma trochę grubości, spada przez to ciąg okapu.
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 10:53
    Myślę, że kwota w przedziale między 200 a 500 spokojnie starczy na zakup dobrego okapu. Ja przynajmniej drogich nie kupuję. Chodziłam ostatnio po sklepach stacjonarnych i muszę przyznać, że wybór jest taki dość skromny. Niektóre od tego wiszenia się brudzą i jakoś psują mi efekt. Taki okap jest fajny:
    Cytuj
  • Wymagajacy 10 kwi 2012, 13:41
    Dla bardziej wymagających polecam zerknąć na. Wszelkie informacje firmy zawarte na profilu : )
    Cytuj
  • robson00 14 kwi 2012, 0:01
    Do 500 zł to polecam coś takiego Gorenje (wydajność 480 m3/h) albo ten Candy (550)
    Cytuj
  • aniechto 28 sie 2012, 11:50
    Okap MPM PRODUCT MPM-60-OV-19 wydajności 420 m3/h, z aluminiowym filtrem odtłuszczającym, 3 prędkościami pracy wentylatora, sterowany mechanicznie za pomocą przycisków, ale wygląd ma bardzo nowoczesny.
    Cytuj
  • ada_38 9 wrz 2012, 18:11
    A może coś takiego prosty niedrogi Gorenje
    Cytuj
  • Krajok 6 lis 2012, 9:44
    W nowoczesnej kuchni okap nie tylko zbiera przykre zapachy, ale może też pełnić funkcję dekoracyjną. Warto więc dopasować również to urządzenie do stylu własnej kuchni. Jeśli szukasz dobrego okapu, przeczytaj mastercook opinie. Mastercook jest znaną, polską marką, oferującą dobry jakościowo sprzęt a jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu, takie komentarze klientów są cenną
    informacją.
    Cytuj
  • szunajka 8 lis 2012, 15:06
    Myślę, że po taki okap najlepiej się udać do sklepów takich jak Obi, Castorama czy Praktiker i tam nam obsługa klienta coś na pewno odpowiedniego doradzi.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum