Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki okap do kuchni, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki okap do kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • SupremeCi 19 mar 2014, 18:34
    Ja tu myślę o czymś tanim, a niektórzy na pierwszej stronie podają okapy za...kilka tysięcy złotych. Czy to ma sens? uśmiech
    Cytuj
  • now-ewelina 5 kwi 2014, 12:39
    Posiadam okap Amica od 5 lat, nie wiem jaki to model, ale sprawuje się dobrze. Nie był jeszcze naprawiany, spełnia swoje zadania i nie był wcale drogi.
    Cytuj
  • MateuszNawrocki 15 wrz 2016, 11:11
    u mnie jest ciarko
    Cytuj
  • Tomasz82 5 paź 2016, 15:40
    A co powiecie o Kernau? Bo mam okap tej marki i u mnie sprawdza się dobrze. Wybrałem model KTH 10.261 W, dałem za niego coś koło 400 złotych i jak za taką cenę to jestem zadowolony. Okap jest sprawny, szybko radzi sobie z pochłanianiem tych wszystkich kuchennych oparów, jego wydajność to 300M3/h - dla mojej kuchni wystarczająca. Poza tym okap może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu, dlatego można go zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.
    Cytuj
  • miniata 13 lut 2021, 16:01
    zastanawiam się nad okapem electrolux hob2hood, ten model ma taką funkcję, że jak się go zintegruje to będzie się sam włączał, dopasowywał moc i światło.
    Cytuj
  • Igaa 27 lut 2021, 1:41
    miniata napisał:zastanawiam się nad okapem electrolux hob2hood, ten model ma taką funkcję, że jak się go zintegruje to będzie się sam włączał, dopasowywał moc i światło.
    Dokładnie tak. Sama używam tej funkcji bo mam płyte SenseBoil i sprawia się to świetnie.
    Cytuj
  • Ania011 26 lip 2021, 2:16
    Najlepszy okap to taki który współpracuje z płytą indukcyjną. Ja np używam płyty SenseFry electroluxa i okapu tej samej firmy. Oba urządzenia są super ale gdy działają wspólnie to są jeszcze lepsze.
    Cytuj
  • Hana21 20 sie 2021, 22:07
    Jeżeli masz płytę electroluxa to bez zastanowienia bierz okap z tej firmy. W połączeniu te dwa urządzenia działają wspaniale. Gdy reguluję moc na płycie okap automatycznie zrobi to samo.
    Cytuj
  • Marta8001 1 lis 2021, 15:33
    U mnie ta opcja z electroluxa również się sprawdza, kiedyś zapomniałam włączyć okap a teraz jak działa pyta to i okap.
    Cytuj
  • jankowa 25 lut 2022, 21:55
    O to nie słyszałam o czymś takim, w właśnie poszukuje nowego okapu, mam płytę 800 FLEX FlexiBridge czy ta funkcja, o której piszecie sprawdzi się?
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum