Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na dzień dziecka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 26 lut 2013, 16:26
    Moze jakas sesja zdjeciowa w studio? uśmiech
    Cytuj
  • 27 lut 2013, 14:04
    Ja polecam Zestaw "Sekrety Elektronika" mój synek jest tak zachwycony ze codziennie kombinuje, a do wyboru jest 1200 zadań uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 28 lut 2013, 10:28
    Ja swoim dzieciakom zamierzam w tym roku zamówić na dzień dziecka zegarki dziecięce. Zamierzam trochę zaszaleć i wybrać dobrą markę przymrużenie oka Poza tym takie zegarki są o wiele bardziej wytrzymałe a w przypadku rozbrykanych dzieci to najważniejsza sprawa.
    Cytuj
  • brooooO 15 maj 2013, 13:47
    Sesja zdjęciowa to dobry pomysł. I nastolatek/tka się ucieszy i mniejsze dziecko.
    Cytuj
  • PrzytulaczkiMaskotki 16 maj 2013, 12:28
    A może ręcznie szyte maskotki? Można zamówić postać ukochaną przez nasze dziecko. uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:51
    Na dzień dziecka nie ma co kupować sklepowych hitów, a taki prezent, który na pewno spodoba się danemu dziecku. Każde ma inne marzenia, ważne, żeby wiedzieć czego one dotyczą.
    Cytuj
  • blue-green 21 maj 2013, 16:42
    Żeby rozwijać marzenia przyda się trochę wiedzy , więc może prezent w postaci kursu fotograficznego.
    Cytuj
  • pistacja 22 maj 2013, 15:36     (ostatnio zmieniony przez autora 22 maj 2013, 15:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupiłam już mojemu siostrzeńcowi taką [url=http://]tablicę[/url] do darta. Teraz martwię się, czy nie podziurawi całej ściany, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle, a i jego rodzice chętnie z nim pograją uśmiech
    Cytuj
  • Anula92 22 maj 2013, 15:52     (ostatnio zmieniony przez autora 22 maj 2013, 15:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mojej chrześnicy kupuje interaktywna małpke z jej ulubionej bajki l] kupuje na alegro, a do tego łakocie .
    Cytuj
  • pawelpiotr 27 maj 2013, 19:21
    Mój synek zażyczył sobie takie cudo jak czołg challenger http://extramarket.pl/zabawki,-art-niemowlece-prezenty-na-dzien-dziecka-czolg-challenger-i-oraz-challenger-ii-o_l_842_125529.html#.UaOVu0CGH_E szczerze mówiąc to tatusiowi też podoba się ta zabawka. Coś wydaje mi się, że razem się będziemy nią bawić uśmiech
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum