Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na dzień dziecka?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kifonda 13 kwi 2015, 0:44
    Prezent zależy nie tylko od płci i wieku, ale tez od wychowania. Jeden będzie chciał książki, a inny takie coś http://gayer.com.pl/byc-jak-kierowca-rajdowy/ Ja teraz stawiam na planszówki, bo są w super cenach na nokaut.pl, a to bardzo rozwijający prezent.
    Cytuj
  • Missjer 22 kwi 2015, 13:21
    Dokładnie, też mi się tak wydaje uśmiech
    Cytuj
  • zylek 3 lut 2022, 10:46
    Patrzcie tutaj - hop-sport.pl/pilkarzyki/ Moim zdaniem super prezent dla młodszych i starszych dzieci. Coś, co zdecydowanie powinno się sprawdzić i zrobić różnicę. A czy dla każdego? Wiadomo, że nie, ale warto spróbować, bo to przynajmniej atrakcje, która może wciągnąć różne osoby, w różnym wieku i odciągnąć od urządzeń. Tak to powinno wyglądać, czyż nie?
    Cytuj
  • Kabanos 1 cze 2022, 5:44
    U nas wielki zestaw artykułów plastycznych. Pojechaliśmy z żoną do sklepu i wybraliśmy z ASTRA co tylko nam w ręce wpadło, żeby syn miał jak artystycznie poszaleć. Mają tak duży wybór że bez problemu można skompletować fajne zestawy. Do tego wzięliśmy też do szkoły bidon i śniadaniówkę z Minecrafta uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 7 cze 2022, 21:47
    To teraz musisz napisać, co Wam w ręce wpadło. Szukam inspiracji, bo biorę na tydzień chrześnicę i muszę jej jakoś czas zająć. wielki uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 26 cze 2022, 21:29
    A ile ma lat? Jeśli w okolicy 6-10 to się nie zastanawiaj tylko kupuj wszystko, wiem co mówię przymrużenie oka Moje córki uwielbiają wszystkie pomponiki, cekiny, brokaty, kolorowe kleje, wycinanki, flamastry, tasiemki i każdą ilość tego zużyją
    Cytuj
  • pauza28 15 sie 2022, 10:06
    zalezy w jakim wieku dziecko syn ma 15 lat więc zabawki nie wchodza grę ale raczej gadzety komputerowe w tyk roku na dzień dziecka kupiłam mu klawiature thor 303 z Genesisa fajna podświetlana .
    Cytuj
  • wilgga 28 maj 2023, 14:14
    Na dzień dziecka syn chciał nowa klawiature gamingowa dlatego kupilismy mu ta nowa z cichymi przełacznikami z Genesisa model Thor 303 TKL
    Cytuj
  • nowa_kamila 13 lut 2024, 12:48
    Idealnym pomysłem który przypadnie do gustu każdemu dziecku będzie produkt z szerokiego asortymentu jaki posiada sklep https://www.tutula.pl/Lalki-i-akcesoria-c106 Ich lalki i stworzone dla nich akcesoria pomagają rozwijać nie tylko wyobraźnię ale także umiejętności małych użytkowników. Szczerze ich polecam.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum