Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na komunię, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na komunię

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 17 kwi 2014, 11:26
    rekasetka23 napisał:Ja jestem za inwestowaniem w sensowny, zrównoważony rozwój dziecka. Nawet (a może tym bardziej) wtedy, kiedy chodzi o prezenty.
    Dokładnie. Ważne, aby poprzez zabawę także rozwijać umiejętności dziecka przymrużenie oka
    Ja swoim kupiłem modele do sklejania i były bardzo zadowolone przymrużenie oka
    Cytuj
  • oxytocin 14 maj 2014, 12:42
    prezent solidny na dłużej, który na pewno ucieszy dzieciaka to smartfon tak sobie myślę. nie dość, że praktycznie, to jeszcze dzieciak się ucieszy uśmiech)) polecam poczytać http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Jaki_smartfon_warto_kupic_3F,a-45 przed zakupem
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 13:48
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • koonik 20 sie 2014, 11:25
    może książkę albo czytnik ebooków. Za mało osób czyta. To się powinno zmienićuśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 24 sie 2014, 11:07
    Według mnie fajnym prezentem są jednak laptopy. Na początku byłam przeciwna, ale moj synek nie dostał na komunie, bo odmówiłam, a na początek roku sama mu kupiłam. Teraz bardzo przydaje mu się do nauki. Gra na nim nie często, więc nie martwie się, że będą jakieś problemy. Teraz laptopy nie są drogie, a dla dziecka to jednak duża pomoc.
    Cytuj
  • jik7008 29 sie 2014, 13:54
    Moim zdaniem nie ma co przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. Niestety takie prezenty jak konsola czy laptop posłużą parę lat i pod wpływem czasu po prostu się zepsują.. Ja jestem za zakupem tradycyjnego prezentu wiążącego się przede wszystkim z tym dniem jak np medalik
    Będzie pamiątka na całe życie...
    Tu są jeszcze inne dewocjonalia obrazki itd
    Przydadzą się nie tylko na komunię
    Cytuj
  • Daria05 7 paź 2014, 9:01
    Meggi85 napisał:Według mnie fajnym prezentem są jednak laptopy. Na początku byłam przeciwna, ale moj synek nie dostał na komunie, bo odmówiłam, a na początek roku sama mu kupiłam. Teraz bardzo przydaje mu się do nauki. Gra na nim nie często, więc nie martwie się, że będą jakieś problemy. Teraz laptopy nie są drogie, a dla dziecka to jednak duża pomoc.
    Laptop to dobry prezent, bo dziecko powinno się uczyć. Zresztą czasem bywa, że od starszych dzieci wymaga pisania wypracowań na komputerze.
    Cytuj
  • kifonda 3 kwi 2015, 20:16     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2015, 20:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Każdy lubi muzykę, więc ja bym celowała w coś takiego, jak mini wieża. Prezent porządny, bo przetrwa parę lat, a w nieprzesadzonej cenie, więc można sobie na coś takiego pozwolić.
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 5 kwi 2015, 0:27
    No już nawet quady dają na komunię język Ja bym stawiała jednak na coś tańszego np. rower.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 mar 2024, 7:29
    Z własnego doświadczenia wiem że wysokiej jakości dewocjonalia posiada sklep https://www.sacrum.pl/category/figury-swiete
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum