Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki smartfon, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki smartfon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sylviaa_900 15 mar 2018, 16:17
    wszystko zależy od potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Ja osobiście lubię Huawei i samsunga ale następnym razem chyba zainwestuję w Iphone.
    Cytuj
  • trajeljo 9 paź 2018, 9:20
    A moim zdaniem lepszy od Huaweia jest Samsung, szczególnie Samsung Galaxy S8 bije na głowę KAŻDEGO flagowca od huawei. Wydajność, aparat, ekran, pamięć, możliwości, design, wykończenie - wszystko jest o klasę lepsze. A w Playu w abonamencie teraz jest jeszcze tańśzy niż wcześniej, więc bardzo się opłaca go kupić.
    Cytuj
  • Kanita 15 sie 2019, 23:45
    Słuchajcie, a może używa ktoś z Was BlackBerry? Szukam telefonu, który będzie miał tradycyjną klawiaturę przy możliwościach smartfona i ich model wpadł mi w oko. Wydaje się to rozsądne rozwiązanie, ja wysyłam sporo maili z telefonu, więc mocno ułatwiłoby mi życie takie rozwiązanie.
    Cytuj
  • jarzebina 30 sie 2019, 22:13
    Ooo... nie wiedziałam, ze one jeszcze istnieją. Miałam kiedyś, to były super telefony
    Cytuj
  • Ogryzka 3 wrz 2019, 5:59
    Ja mam BlackBerry Key2 i to najlepszy telefon jaki do tej pory miałam, a troche się ich przewineło. Dla mnie ogromny plus to klawiatura z któej tak się przyzwyczaiłam korzystać, że ogarniam wszystko prawie w takim tempie jak na komputerze uśmiech Tel jest wytrzymały, bezpieczny, bateria długo trzyma. Dla mnie wszystko w nim jest na +
    Cytuj
  • Masa 18 wrz 2019, 19:21
    Nawet nie wiedziałem, że BlackBerry jest nadal na rynku. Warto w niego zainwestować? Jak się wam sprawuje?
    Cytuj
  • truska 21 wrz 2019, 20:04
    Masa napisał:Nawet nie wiedziałem, że BlackBerry jest nadal na rynku. Warto w niego zainwestować? Jak się wam sprawuje?
    jak najbardziej warto, mam key2 i używa się go bardzo dobrze, poręczny, szybko działa i też długo bateria trzyma, nie muszę codziennie ładować..
    Cytuj
  • pajkama 11 lis 2019, 21:34
    Zastanawiam się na jakimś telfonem do pracy, myślicie że warto używać takich z klawiaturą? na takim zwykłym dotykowym cięzko mi się pisze maile, ciągle jakieś literkówki, czas na to tracę
    Cytuj
  • Ogryzka 29 gru 2019, 14:26
    Kilka wpisów wyżej masz moje odniesienie właśnie do wygodny pisanie przy BlackBerry. Nieporównywalnie wygodniejsze do pisania maili niż zwykłe klawiatury dotykowe.
    Cytuj
  • jarzebina 30 gru 2019, 22:55
    A jaki one mają teraz w ogóle system? Są wydajne?
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum