Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki smartphone kupić, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki smartphone kupić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maniuta 16 maj 2014, 11:04     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2014, 18:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo dobre są smartfony Samsunga Zresztą w ogole Samsung jest dobry jeżeli chodzi o elektronikę. Jak chcesz mieć nawigację w telefonie, to musi to być naprawdę jeden z nowszych, lepszych modeli. A że cool jeszcze do tego... Bierz ten http://www.electro.pl/Smartfon_SAMSUNG_Galaxy_S4_2816GB_29_Black_Mist_GT_I9505-s723557.html
    Cytuj
  • 18 cze 2014, 10:56
    Wejdź na pierwsze lepsze forum o telefonach to odradzają Samsunga. Nie wiem czemu, sam mam xcover i nie narzekam. Ale widocznie konkurencja tworzy lepiej.
    Cytuj
  • admiralka 24 cze 2014, 9:22
    Sony Xperia to całkiem fajna linia - już drugi telefon mam od nich i sprawuje się nie najgorzej. Minusem dla mnie jest jedynie obudowa z plastiku - wydaje się nietrwała.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 14:25
    a ja polecam HTC, już chyba mam drugi telefon i jestem bardzo zadowolona
    Cytuj
  • kapciorek 21 paź 2014, 9:16
    długo korzystałem z androidów ale wkurzało mnie zaśmiecanie się systemu... przesiadłem sie iPhone'a i jest lepiej. stabilny system, brak zawieszania sie... potrzebny iTunes ale jakoś nie sprawia mi to problemów a bateria trzyma naprawdę porządnie...
    Cytuj
  • luna634 15 paź 2015, 16:17
    Ja zastanawiam się nad zamiennikiem. Wizualnie są identyczne jak oryginał..i jak patrzę to samsung ma logo Samsunga. Cena jest duzo niższa niż za oryginał. A ponieważ nie mam za duzo gotówki to mysle ze to bedzie dobra alternatywa
    Cytuj
  • zott 10 lis 2015, 22:50
    Ja uwielbiam Motorole, podobają mi się wizualnie i uważam że są bardzo solidnie wykonane. Teraz nawet maja promocje na telefony objęte tą marką w sklepie internetowym Vobis.pl. Wyczytałam że można otrzymać aż 100zł zwrotu za zakupy.
    Cytuj
  • martinus22 11 lis 2015, 15:22
    Jak jeszcze szukasz dobrego rozwiązania od Samsunga. Sam przeglądałem ofertę i zastanawiam się nad galaxy a5 i a3. Niby to samo, ale jakoś ciężko mi się zdecydować. Szczególnie, że chcę kupić za gotówkę, więc drugiego już nie kupię uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 26 lis 2015, 19:07
    luna634 napisał:Ja zastanawiam się nad zamiennikiem. Wizualnie są identyczne jak oryginał..i jak patrzę to samsung ma logo Samsunga. Cena jest duzo niższa niż za oryginał. A ponieważ nie mam za duzo gotówki to mysle ze to bedzie dobra alternatywa
    Jak jest to zamiennik, to trudno powiedzieć, czy będzie tak samo funkcjonalny. Tutaj masz kilka modeli z tyxh jakie są najchętnirj kupowane na morele przez klientów http://www.morele.net/wiadomosc/ranking-smartfonow-top-10-najlepszych-modeli/1171
    Cytuj
  • erykit 21 gru 2015, 7:05
    A ja jestem zdania,że warto jest czasami zerknać sobie na te mniej znane marki ponieważ ich smartfony są tańsze oraz oferują o wiele lepsze parametry. Na przykład od jakiegoś czasu jestem dumnym posiadaczem telefonu Honor 4c. Cena nie była wysoka bo kupiłem w euro a cenie niecałych 8 stówek a telefon bardzo dobrze wykonany oraz oferuje to co telefony czasami dwa razy od niego droższe...

    Proponuje sobie zajrzeć do wspomnianego rtv Euro agd. Jakiś czas temu zaczęły się tam promocje świateczne tak wiec sprzęt można kupić w znacznie obniżonej cenie ( nie wiem do kiedy potrwają). Poza tym jest tam opcja brania telefonu na raty. Swój wziąłem na 20 rat 0%.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum