FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki wzmacniacz?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kubakos 6 lut 2019, 23:17
    Po namowach znajomych nabyłem głośniki STX T.10.200.8.PCX Grają znakomicie ale mój wzmacniacz ma tylko 20 Wat. Jaki polecacie ale rzędu 100 W?
    Cytuj
  • malamiii 11 lut 2019, 14:57
    Jak z jakością tych głośników marki STX? Właśnie czytałam na jakimś blogu recenzję bardzo pozytywną, podobno jest to jedna z lepszych marek jakie sa dostępne na rynku.
    Cytuj
  • kubakos 12 lut 2019, 22:01
    Dokładnie marka STX ma naprawdę rewelacyjne nagłośnienie. Jest to jedna z najlepszych marek produkująca nagłośnienie naprawdę dobrej jakości. Mi kolega polecił własnie markę STX pierwszy raz do zakupu głośników samochodowych, które okazały się naprawdę rewelacyjne i tak zostałem.
    Cytuj
  • Marcinbee 4 mar 2019, 9:38
    jeśli chodzi o ten wzmacniacz to bierz własnie z rzędu 100V, 20V to zdecydowanie za mało. Na stronie STX powinieneś mieć tego typu wzmacniacze 100V na pewno będzie dobry
    Cytuj
  • kubakos 4 mar 2019, 9:40
    Marcinbee napisał:jeśli chodzi o ten wzmacniacz to bierz własnie z rzędu 100V, 20V to zdecydowanie za mało. Na stronie STX powinieneś mieć tego typu wzmacniacze 100V na pewno będzie dobry
    Dzięki już nabyłem własnie wzmacniacz też marki STX ten 100V także teraz jest różnica właśnie w jakości dźwięku
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Piekarnik