FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Kamerka niania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • izapixi 11 wrz 2017, 8:55
  Hejka, moja siostra niedługo będzie mamą, myślałam żeby jej kupic elektroniczną nianię, tzn kamerkę z taką funkcją. Ona ma duży dom, pokój dziecka będzie na piętrze a kuchnia i reszta jest na parterze, myslę że kamerka by jej ułatwiła życie, zawsze to nie musiałaby co chwilę biegać do dziecka żeby sprawdzić czy jest wszystko ok. Co sądzicie?
  Cytuj
 • smajla 18 wrz 2017, 10:29
  My mamy w domu kamerkę mikavi, na telefonie mam apkę którą sobie sprawdzam co tam się w domu dzieje. Ma taki bajer że można też się przez nią komunikować, ja wszystko słyszę ale też mogę przekazać dźwięk, fajnie się to sprawdziło jak psiak w domu szalał i jak usłyszal głos to od razu zdziwiony i spokój się zrobił. Przy dziecku to na pewno będze ok, można podejrzeć maluszka, usłyszeć czy nie płacze, jest opcja nagrywania filmu czy robienia zdjęć.
  Cytuj
 • izapixi 7 gru 2017, 11:02
  kupiłam tę kamerkę mikvi, super sprawa uśmiech maluszek jest już z nami, wiem że młoda mama czuje sie trochę spokojniejsza jak ma dziecko na oku, na pewno nie biega jak szalona co chwilę sprawdzic co u niego przymrużenie oka można nnawrt podsłuchać czy nie płacze
  Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum