Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kino domowe - jaki zestaw wybrać ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kino domowe - jaki zestaw wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anetka21 27 lip 2010, 11:07
    Cześć mam zamiar zakupić zestaw kina domowego.
    Ma mi on posłużyć nie tylko jako sprzęt do oglądania filmów ale i do słuchania muzyczki !
    Bardzo zależy mi na dobrym dźwięku ! Poza tym chciałbym, aby zestaw odtwarzał jak największą liczbę nośników. Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę przy zakupie takiego zestawu ???
    Cytuj
  • dj_micho 27 lip 2010, 12:48
    Polecam kina domowe marki denon sprzęt bardzo dobry jakościowo, zwłaszcza jeśli zależy Ci na dźwięku, a do tego jeszcze za rozsądną cenę (jak na tej klasy sprzęt).
    Cytuj
  • magnieszka 27 lip 2010, 15:15
    Zastanów się, czy chcesz kupować cały komplet, łącznie z markowym dvd. Ja polecam kupić jakieś tanie dvd, które i tak ma gwarancję 2 lata, więc jak się popsuje wcześniej to zawsze wymienią na nowe, a potem najwyżej wydasz znów 100 zł i kupisz nowe. Prawda jest taka, że markowe dvd jak się zepsuje to naprawa wychodzi bardzo drogo i często się po prostu nie opłaca. Do tego te tanie dvd odtwarzają naprawdę wszystko przymrużenie oka Zainwestuj w telewizor, głośniki i amplituner.
    Cytuj
  • samuraj 28 wrz 2010, 17:29
    A ja radziłbym zastanowić się nad jakimś fajnym odtwarzaczem multimedialnym - teraz urządzenia tego typu stają się standardem i szkoda kasy na odtwarzacze dvd. Za kilka stówek można już kupić bardzo dobre urządzenie, które daje sporo możliwości. Myślę, że to rozsądne rozwiązanie i po zakupie ciężko będzie się oderwać od nowego sprzętu przymrużenie oka
    Cytuj
  • annaskora75 3 sty 2012, 10:09     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2012, 10:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Przede wszystkim powiedz ile możesz na ten zakup przeznaczyć... bo możesz sobie wybrać np.: kino domowe Sony za 900zł i możesz wybrać komplet Harman Kardon za 6600zł...
    Cytuj
  • 13 lut 2012, 14:56
    To ja się tutaj dopiszę ze swoją prośbą, ponieważ jest bardzo podobna do zapytania założyciela tematu: potrzebuje kino domowe do oglądania filmów, zależy mi na tym, żeby miało odtwarzacz Blu-ray i głośniki w systemie 5.1. Cena – niewygórowana, tak do 3tyś złotych polskich
    Cytuj
  • dorinka12 23 lut 2015, 15:20     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lut 2015, 15:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Anetka21, nasz zespół Ci pomoże!
    Posiadamy szeroki wybór sprzętu video-audio. Stworzymy dla Ciebie prawdziwe kino domowe. W swojej ofercie posiadamy: telewizory, projektory, ekrany, projektory, systemy HiFi.
    Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci w wyborze.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: PS3 czy Xbox360