Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kino domowe Pomocy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kino domowe Pomocy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kubakos 6 lis 2018, 16:55
    Mam mały dylemat. Kupiłem kolumny do kina domowego STX system 7.1 ale nie wiem jakie ustawienie byłoby optymalne tj czy na ścianie dłuższej czy krótszej, mam możliwość wyboru. Poratujcie.
    Cytuj
  • Marcinbee 7 lis 2018, 11:46
    Ja mam na ścianie dłuższej dość szeroko rozstawione kolumny, jest na pewno dużo lepszy efekt dźwięku niż jak kolumny są ściśnięte między sobą. Jeśli tak jak mówisz masz do wyboru gdzie postawić ulokować kolumny to dawaj na tą większą ścianę.
    Cytuj
  • kubakos 10 lis 2018, 14:48
    Lord10 napisał:Tez tak myślę, a kolumny też posiadam od https://stx.pl/ i mogę Ci powiedziec, że dobrego wyboru dokonałeś bo akurat ta marka ma dobrej jakości sprzęt audio, który przynajmniej nie kosztuje majątku jak produkty niektórych marek.
    Kupiłem je z polecenia wujka, który się zna na tego typu urządzeniach także mam nadzieję że jest dobry pod względem jakości. Bo wolę kupić coś dobrego już na lata niż byle co.
    Cytuj
  • malamiii 14 lis 2018, 20:56
    Dokładnie lepiej coś kupić dobrego niż byle co. Również wolę dać parę groszy więcej i mieć dobrą jakość niż reklamówkę która po kilku użytkowaniach będzie nadawała sie do kosza. Z tego co się orientuję firma STX ma dość dobrą jakość urządzeń więc się nie zawiedziesz na pewno na nich
    Cytuj
  • Marcinbee 2 gru 2018, 18:23
    STX to dobra firma z tego co słyszałem, osobiście nie mam nic od nich ale na czasie się to zmieni. Zamówiłem głośniki, powinny w tym tygodniu przyjść.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum