Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kuchenka mikrofalowa jaka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Pifko4YOU 3 lut 2011, 11:19
    Miałem kuchenkę mikrofalową Amica. Pech chciał, że mi się tuż po gwarancji zepsuła. Szkoda, bo była taka ładna i zgrabna, ale jakość to raczej nie najwyższa.
    Jaką teraz kupić kuchenkę? Może zainwestować w jakąś droższą?
    Cytuj
  • 7Dekoder 3 lut 2011, 13:51
    Jak taka fajna i zgrabna to może oddaj ją do naprawy.
    Cytuj
  • Pifko4YOU 3 lut 2011, 14:21
    no co ty ona kosztowała 170 zł a ile by kosztowała naprawa 100 zł? Elektryk zajrzałby do środka i wymienił listę do naprawy i wyszłoby ze 250 zł. To się nie opłaca.
    Cytuj
  • evKa 3 lut 2011, 17:10
    To jakaś tandeta. Ja swoją Wirpoola mam już z 7 czy 8 lat i działa jak należy. Może poza tymi pokrętłami do nastawiana. Jak dam na 3 minuty to nie dochodzi do końca i nie ma tego sygnału o skończeniu roboty.
    Ale po za tym jest duża, pojemna, i ma griila. Kosztowała mnie blisko 500 zł, ale teraz wiem że są tańsze.
    Cytuj
  • 007 3 lut 2011, 18:37
    Nie opłaca się kupować drogich kuchenek, bo już te za 250 zł wszystko mają.
    Mikrofala z grillem staje się ogromnym ułatwieniem i oszczędnością. Bo np. nie trzeba grzać całego piekarnika, żeby sobie zrobić na
    chrupko zapiekankę.
    Tylko nie wiem czy grila mają wszystkie mikrofale. Szukaj też takich z elektronicznym sterowaniem, bo te mechaniczne nie są aż tak dobre.
    Cytuj
  • Fridge 3 lut 2011, 19:56
    Niektóre mikrofalówki mają tylko opcję odgrzewania i odmrażania ale są teraz takie, że jest też opcja grillowania, gotowania na parze czy opiekania. myślę że to zupełnie inny standard mikrofalówki co ma odzwierciedlenie w cenie. Nie liczcie że taką kupicie za 200 zł.
    Cytuj
  • Kupiec 3 lut 2011, 22:45
    Lista producentów jest długa. Znalazłem cosik takiego.

    - AEG
    - Amica
    - Bosch
    - Candy
    - Electrolux
    - LG
    - Mastercook
    - Miele
    - MPM
    - Panasonic
    - Samsung
    - Sharp
    - Smeg
    - Teka
    - Whirpool

    Oj jest tego od groma i trochę.
    Cytuj
  • Megawacik 4 lut 2011, 1:55
    Nowoczesne mikrofalówki to już coś więcej niż tylko odgrzewacze czy podgrzewacze.
    Np. są kuchnie przestrzenne. System przestrzenny uznaje się za lepszy ponieważ potrawy są równomierniej podgrzewane ( ”z każdej strony” ). A takie coś nie ma każdy model.
    Inne funkcje to:

    - automatyczny dobór czasu dla danej potrawy
    - sygnał dźwiękowy zakończenia pracy - czasem istnieje możliwość jego wyłączenia
    - blokada programów – tzw. blokada rodzicielska zapobiegająca przypadkowemu przestawieniu programu lub włączenia mikrofalówki przez dziecko
    - funkcja memory – mamy możliwość zapamiętania ustawień aby móc je w przyszłości ponownie wykorzystać
    - gotowanie wieloetapowe
    - licznik cykli gotowania
    - funkcja kombi – jednoczesne włączenie grilla i mikrofali – potrawa jest podgrzewana i jednocześnie opiekana
    Cytuj
  • MisterT 4 lut 2011, 6:12
    Zwróć uwagę na moc kuchni. Moc decyduje o szybkości działania kuchenki. We wszystkich modelach mamy możliwość regulacji mocy. Ten parametr określa moc podstawową i w zależności od modelu waha się od 700 do 1000 W. W kuchenkach z funkcją grilla znajdziemy też oddzielnie określaną moc grzałki grilla. Ta wartość waha się w przedziale od 700 do 1700 W.
    Cytuj
  • evKa 4 lut 2011, 8:39
    No tych funkcji jest rzeczywiście sporo. Moja ma grill, ale jakieś programy czy coś w tym stylu to raczej nie. Ale przynajmniej działa. język
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum