Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kuchenka mikrofalowa jaka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Koralgol 4 lut 2011, 12:29
    Jeśli interesują ciebie tylko podstawowe funkcje, wystarczy, że kupisz najprostszy model kuchenki mikrofalowej i co za tym idzie najtańszy. Nie ma sensu, żebyś przepłacał pieniądze za coś, czego nie będziesz wcale używać.
    Z kolei, jeśli nie posiadasz w domu piekarnika, a a lubisz wypieki lub twoja żona warto dołożyć parę groszy i wybrać model z wbudowanym piekarnikiem. Potrawy przyrządzane w ten sposób są bardzo chrupiące, a czas ich przyrządzania jest zacznie krótszy niż w tradycyjnym piekarniku.
    I lepiej wybierać moc powyżej 1000W. Szybciej się wszystko gotuje.
    Cytuj
  • FreeKo 4 lut 2011, 14:43
    Tak owszem, takie piekarniki są dostępne, ale trzeba się liczyć z tym, że piekarnik bierze dużo więcej prądu, niż mikrofalówka, dlatego warto mieć oprócz piekarnika jeszcze drugie urządzenie, które będzie tańsze w eksploatacji.
    Cytuj
  • Pifko4YOU 4 lut 2011, 16:10
    Piekarnik to nie dla mnie. Ja potrzebuję dużego. Dodatkowo mikrofala do odgrzewania. Funkcja rozmrażania i grilla to dla mnie podstawa.
    Cytuj
  • Atomowiec 4 lut 2011, 18:34
    no to kup najtanszą. Electrolux, Samsung albo Wirpool.
    Cytuj
  • Greed 4 lut 2011, 21:43
    nie dopłacaj do grilla - i tak to jest nic nie warte. Bierz coś z jak najmniejszą ilością guzików - i tak będziesz korzystał z domyślnego programu. Wiem bo ja tak miałem. Szukałem info o kuchniach a i tak kupiłem pierwszą lepszą.
    Cytuj
  • peana 10 maj 2011, 22:27
    Z tego co wszyscy mówią, to kuchenki Samsunga są bardzo dobre. A z tego co patrzyłam to ich design też jest niczego sobie. Jeżeli nie chcesz dużo płacić, to ta jest ciekawa: Ma sporo przydatnych funkcji, jakościowo na pewno jest lepsza od Amici, no i teraz jest w promocji, także można skorzystać z okazji.
    Cytuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:03
    Lepiej odgrzewać na normalnej kuchence. Przynajmniej jedzenie nie będzie jak gąbka!
    Cytuj
  • hekate 7 paź 2011, 13:10
    Ja właśnie się zastanawiam, czy nie kupić sobie takiej kuchenki mikrofalowej Oprócz tego, że dobrze wygląda to dodatkowo ma przydatne funkcje. A z tego co wiem, to kuchenki Bosha są bardzo dobre.
    Cytuj
  • annaskora75 3 lis 2011, 11:12
    Jeśli była dobra i bez naprawy wytrzymała aż 2 lata to warto ją naprawić. Tylko wcześniej zapytaj się ile to będzie kosztowało. Bo może się nie opłacać. Jestem sentymentalna i może dlatego taka rada uśmiech .
    Cytuj
  • Fin 28 mar 2012, 20:28
    Lepiej kupić 2 tańsze niż jedna droższą. przymrużenie oka
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum