FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs fotografii

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Enterowiec 14 sty 2011, 14:25
    Myślałem, ze jak fundnę sobie lustrzankę to zdjęcia będą cacy. A tu klapa. Jedne są ok a inne niewyraźne.
    Są jednak kursy z fotografii, ale nie wiem czy zapisywanie się na takie coś ma sens. Przecież każdy aparat jest inny.
    Cytuj
  • Basia26 14 sty 2011, 16:10
    taki kurs się przyda. Może aparaty różne są ale to kwestia techniczna. Natomiast oświetlenie, kolory, pomiary itd są takie same.
    Cytuj
  • specjalistka 18 sty 2011, 14:42
    To czego nauczysz się na kursie, przyda się przy obsłudze każdego aparatu. Dowiesz się tam po prostu, jak dobrze robić zdjęcia, a to są prawdy uniwersalne.
    Cytuj
  • Fotok 18 sty 2011, 15:16
    To częsty błąd. Ludzie kupują lustrzanki bo myślą, że jak będą mieli ileś tam megapikseli to od razu będą super fotki. I przychodzi rozczarowanie, bo aparat za 2-3 tys. złotych nie jest lepszy od cyfrówki.
    A na kursie można poznać przynajmniej zasady robienia zdjęć. Później tylko praktyka w terenie.
    Cytuj
  • Eru 18 sty 2011, 16:17
    Oczywiście, ze opłaca się iść na taki kurs. Poznasz podstawowe zasady robienia zdjęć - jak ustawić przysłonę, czas ekspozycji i takie tam.
    Takie parametry posiadają nawet tanie cyfrówki, więc lustrzanka też.
    Cytuj
  • Holo_gram 18 sty 2011, 18:05
    Na takich kursach - jeśli są dobre - poznasz wiele zagadnień:

    Czy można fotografować pod słońce i jak to zrobić żeby nie uszkodzić matrycy aparatu?
    Dlaczego zdjęcia wychodzą zbyt niebieskie albo zbyt czerwone?
    Jak uzyskać efekt rozmycie na zdjęciu?
    Czy powinniśmy fotografować z lampą błyskową na zewnątrz w słoneczny dzień?
    Jak ciekawie skomponować zdjęcie grupowe, portret, krajobraz , martwą naturę?

    Potem można wzbogacić umiejętności o kurs obróbki zdjęć w jakimś programie.
    Cytuj
  • Lamer 18 sty 2011, 18:46
    Ja wychodzę z założenia, że jak cyknę fotkę to ma być dobra. Ustawiam wszystko na wybór automatyczny i jestem zadowolony. Może czasem jakieś zdjęcie nie wyjdzie, ale to margines.
    Cytuj
  • blow 17 mar 2011, 1:01
    Rzeczywiście niskie ceny. Wybiorę się pewnie za tydzień do Rzeszowa.
    Cytuj
  • Kahaa 9 maj 2011, 15:06
    Bardzo fajne maja opinie, aż sama muszę się wybrać. Tylko jak znajdę trochę czasu i pieniędzy.
    Cytuj
  • fervore 22 cze 2011, 11:17
    Musisz się wybrać na ten kurs, naprawdę zajęcia są spoko. Można się sporo nauczyć i dowiedzieć na temat robienia zdjęć.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum