FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

LG WEBOS

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • snake02 13 maj 2014, 21:48
    Znalazłem ostatnio informację że LG zaczęło używać w swoich TV systemu WebOs. Podobno jest bardzo przejrzysty i fajnie się go obsługuje. Czy miał już ktoś z nim kontakt? Pytam bo widziałem ostatnio w sklepie promocje na te telewizory a akuratnie czegoś szukam uśmiech
    Cytuj
  • puszkin37 21 maj 2014, 21:50
    Dokładnie jest to system bardzo intuicyjny także osoby zaawansowane wiekowo bez problemu sobie z nim poradzą uśmiech . Oprócz tego w telewizorach LG masz jeszcze do dyspozycji TVN Playera i LG Store , dla lubiących wygodę masz wszystko pod nosem uśmiech .
    Cytuj
  • snake02 23 maj 2014, 22:24
    Bardzo zaawansowany wiekowo nie jestem ale myślę że im prostsza obsługa tym lepiej. To pewnie wybiorę coś z Webosem, tylko zastanawiam się nad 4K, to chyba też dobry pomysł na przyszłośćuśmiech
    Cytuj
  • puszkin37 26 maj 2014, 10:21
    snake02 napisał:Bardzo zaawansowany wiekowo nie jestem ale myślę że im prostsza obsługa tym lepiej. To pewnie wybiorę coś z Webosem, tylko zastanawiam się nad 4K, to chyba też dobry pomysł na przyszłośćuśmiech
    Chodzi o to , że osoby starsze które się boją nowości przymrużenie oka czy komputera spokojnie sobie z nim poradzą . uśmiech
    Cytuj
  • snake02 26 maj 2014, 21:12
    Takich nowości nie ma co się bać. Oby wszyscy wzięli przykład z LG i zaczęli upraszczać klientowi życie, nie zmniejszając funkcjonalności uśmiech
    Cytuj
  • puszkin37 21 cze 2014, 14:59
    LG już dawno stało się prężną firmą, co raz na rynek wprowadza jakaś nowość, za każdym razem jest to dobry sprzęt.
    Cytuj
  • snake02 25 cze 2014, 0:47
    Trzeba zaznaczyć że sprawdzone nowości i takie które znacznie upraszczają życie klientowi. A nie jak inni dodają tylko coś nowego co chwilę i zamiast upraszczać to jeszcze bardziej komplikują obsługę albo dodają niepotrzebne rzeczy.
    Cytuj
  • Daria05 10 lip 2014, 10:23
    Warto jeszcze dokupić kino domowe. Telewizory mają może świetny obraz, ale dźwięk zostaje daleko w tyle. Dotyczy to oczywiście nie tylko LG, ale chyba wszystkich marek.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum