Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Lustrzanka czy aparat cyfrowy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lustrzanka czy aparat cyfrowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:54
    Dla osób którym zależy na dobrej jakości zdjęć, a chcą mieć mały lekki dobry aparat polecam aparat hybrydowy
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 9:17
    A taka hybryda to jest połączenie lustrzanki cyfrowej (jak tu) i normalnego aparatu fotograficznego,
    czy tak?
    Nie bardzo rozumiem a nie chce mi się w instrukcję wczytywać.
    Cytuj
  • 22 sty 2013, 12:03
    Ja bym jednak wybrał lustrzankę, ponieważ robi o wiele lepsze zdjęcia niż aparat cyfrowy.
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 11:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jestem zdecydowaną fanką lustrzanek. Jakość zdjęć jest jednak nieporównywalnie lepsza, a i ceny takich najprostszych modeli nie są jakoś strasznie powalające.
    Cytuj
  • wlasnietak 8 lut 2013, 8:15
    Mój numer jeden dla fotoamatora to NIKON D5200
    Cytuj
  • szeptem 8 lut 2013, 13:21
    Ja z kolei preferuje sprzet marki Canon. I racja, lepiej lustrzanke wziac tansza niz jakas hybryde przymrużenie oka
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:48
    ja nie znam się na robieniu zdjęć i wydaje mi się, ze dla takich laików lepiej aparat cyfrowy, bo do lustrzanki to już trzeba mieć na prawdę jakąś konkretną wiedzę na temat robienia zdjęć
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 lut 2013, 15:35     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam lustrzankę NikonD90 i przyznam szczerze, że nie jestem w stanie wykorzystać wielu funkcjo tego aparatu, dlatego uważam, że na początek lepsza jest jednak cyfrówka uśmiech
    Cytuj
  • itakinie 22 lut 2013, 17:37
    Uważam że jeśli interesujesz się fotografią dobrą inwestycją będzie zakup lustrzanki
    Cytuj
  • jik7008 1 lis 2013, 15:33
    Zależy od Ciebie bo np. siostra kupiła lustrzankę będąc amatorem fotografii i od roku nie umie jej rozpracować (nikon d5000 taki jak mój). Więc jeśli to ma być do prostych zdjęć z imprez czy wakacji to wystarczy prosta cyfrówka panasonica lub nikona.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Projektor domowy