Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Lustrzanka czy aparat cyfrowy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lustrzanka czy aparat cyfrowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 31 gru 2013, 15:17
    Oczywiscie ze lustrzanka. Zalezy jeszcze ile ma sie przeznaczonych na to pieniedzy. Ja mam Canona D600 i jestem zadowolona.
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:21
    Nie jestem pewna czy to takie oczywiste - jeśli ktoś nie za bardzo zna się na fotografii i nie ma też takowych aspiracji to po co mu lustrzanka? Dobry aparat nie czyni z nikogo profesjonalnym fotografem.
    Cytuj
  • Spidi4 16 maj 2014, 17:09
    Lustrzanki są chyba dużo lepsze. Ale proponuje poszukać sobie jakiś poradników.Może coś takiego http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Dlaczego_warto_kupic_lustrzanke_3F,a-38 , poczytaj i wtedy podejmij jakąś konkretną dedyzje chociaż ja ja Twoim miejscu skupił bym sie chyba na marce Nikon bo wydaje mi sie najsolidniejsza.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2014, 11:37
    Ale do czego ma to być aparat ?? Jeżeli do zdjęć rodzinnych itp., to nie ma sensu wyrzucać kasy na lustrzankę.
    Jeżeli natomiast ktoś się lubi bawić, ustawiać, potem obrabiać, to już warto
    Cytuj
  • MateuszNawrocki 27 maj 2014, 12:18
    Meggi85 napisał:Oczywiscie ze lustrzanka. Zalezy jeszcze ile ma sie przeznaczonych na to pieniedzy. Ja mam Canona D600 i jestem zadowolona.
    również posiadam ten model i według mnie sprawdza się idealnie.
    Cytuj
  • julia33 9 sty 2015, 16:11
    Też kupiłam ostatnio lustrzankę. Potrzebuję teraz odpowiedniej torby na aparat. Czy możecie mi polecić jakąś torbę?
    Cytuj
  • kudlaty77 13 sty 2015, 22:24
    Z torbą raczej nie ma problemów. Dobierasz ją odpowiednio do wielkości aparatu.
    Cytuj
  • monika_ko 24 lut 2015, 21:23
    posiadam aparat cyfrowy FujiFilm FinePix S4400 i jestem amatorskim domowym fotografem uśmiech ale niestety mam problemy ze zrobieniem dobrych zdjęć gdy jest gorsze światło, zmierzch, zachód słońca w plenerze czy oświetlone plenery jak ulica w nocy czy w parku. Szukam jakiejś lustrzanki, ale nie musi być na mega wypasie, bo jak już pisałam, jestem na początku drogi z fotografią. Przeglądałam sobie ofertę aparatów w media markt, bo jest to jedyny duży sklep z taką elektroniką w mojej okolicy ale przez internet bałabym się kupować taki sprzęt. [url]http://www.mediamarkt.pl/aparaty-cyfrowe_lustrzanki-cyfrowe[/url], pomóżcie mi coś wybrać do ceny 1800 zł. na co mam zwracać uwagę.
    Cytuj
  • alekpom 26 lut 2015, 17:10
    ja mam canona 700d + 50mm/1.4 + tamron 17-50mm/2.8 i bardzo polecam taki zestaw, dobre szkło to podstawa uśmiech
    Cytuj
  • haller21 7 mar 2015, 16:23
    Zdecydowanie lepiej lustrzankę.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Projektor domowy