FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Piekarnik

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 24 maj 2019, 12:00
    Jakie macie w kuchniach piekarniki? Szukam nowego do naszego domu.
    Cytuj
  • MartynKa79 24 maj 2019, 12:11
    Napisz może coś o swoich oczekiwaniach, bo ile osób tyle pewnie typowanych piekarników. Osobiście mam w domu electroluxa z funkcją mikrofali. Bardzo go sobie chwalimy, bo ma sporo przydatnych opcji.
    Cytuj
  • Lilka32 24 maj 2019, 19:16
    Kupiłam ostatnio nowy piekarnik, skusiłam się na model Electroluxa z serii 800 SENSE AssistedCooking, testowałam już, super sprawdza się gotowanie na parze i możliwość zapisywania ulubionych przepisów, sam dostosowuje temperaturę, sernik wyszedł mega, ale warzywa na parze też są przepyszne.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2019, 19:53
    Ja mam kompaktowy 800 FLEX CombiQuick i też jestem bardzo zadowolona, dlatego polecałam to co mam. uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 23 cze 2019, 12:48
    No właśnie niedawno kupowaliśmy prezent na ślub, też piekarnik i też electrolux i tak się zapatrzyłam, żeby do nas wziąć. Ta kompaktowość zachęca, bo mam małą kuchnię. Co ten 800 FLEX CombiQuick fajnego robi jeszcze?
    Cytuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:33
    On taki mniejszy jest fajny faktycznie do małej kuchni, a ta opcja mikrofali w nim to taka "zdrowa" wersja?
    Cytuj
  • Uncia 18 sie 2019, 13:48
    Ma piekarnik 900 PRO SteamPro, piekarnik wykorzystuję parę do gotowania dzięki temu jedzenie jest zdrowe i baaardzo smaczne uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 27 sie 2019, 1:42
    Piekarnik to ważna rzecz. Mikrofala już dawno została oddemonizowana. Jest to fajna sprawa jeśli szybko chcemy coś podgrzać. Nie lubię gotować w ten sposób ale do podgrzewania jest super. Do tego rzeczywiście Combi Quick nadaje sie do mniejszych kuchni idealnie.
    Cytuj
  • Masa 30 sie 2019, 8:57
    Lilka32 napisał:On taki mniejszy jest fajny faktycznie do małej kuchni, a ta opcja mikrofali w nim to taka "zdrowa" wersja?
    Funkcjonalny, ma przydatną mikrofalę, nie zajmuje dużo miejsca. Czego chcieć więcej? uśmiech Idealny do kuchni singla, ale i dla par.
    Cytuj
  • Petrova 27 wrz 2019, 15:14
    No właśnie ta kompaktowość i mikrofala to dla mnie mocny argument na tak. Często korzystam z mikrofali w domu.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki wzmacniacz?