Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka dla alergika

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka dla alergika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 18 lis 2013, 22:03
    Moja pralka już kończy swój żywot chcę kupić nową ale taką żeby dokładnie płukała, bo jednak moja nie dawała rady i czasami dziecko miało podrażnioną od detergentów skórę skrzywienie, jakie marki polecacie? Jak byłam w mm to w oko wpadła mi pralka LG, ładnie się prezentuje i cenowo też nie najgorzej
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2013, 15:13
    Moim zdaniem nie pralka jest wazna tylko to w czym sie pierze. Ja jestem alergikiem i tak samo dziecka rzeczy jak i swoje piore w proszku dzieciecym. Postawilam na Lovele i nie podraznia zarówno mojej jak i mojego dziecka skory .
    Cytuj
  • migo 7 sty 2014, 13:03
    Dokładnie, pralka nie ma wielkiego znaczenia. Ja mam beko i jestem zadowolona. Specjalny program do ciuszków niemowlęcych, dobry proszek, np lovela i wszystko jest czyste i bezpieczne.
    Cytuj
  • DoradcaLovela 14 sty 2014, 16:28
    zataraa2 napisał:Moja pralka już kończy swój żywot chcę kupić nową ale taką żeby dokładnie płukała, bo jednak moja nie dawała rady i czasami dziecko miało podrażnioną od detergentów skórę skrzywienie, jakie marki polecacie? Jak byłam w mm to w oko wpadła mi pralka LG, ładnie się prezentuje i cenowo też nie najgorzej
    Droga Zataraa2,
    jak wiesz z własnego doświadczenia, przy praniu ubranek dla dzieci bardzo ważne jest dokładne płukanie. Wybierając pralkę zwróć szczególną uwagę na parametry tej funkcji. Wielu producentów oferuje produkty posiadające specjalne programy do prania odzieży niemowlęcej i dziecięcej. Ich zaletą jest domyślne ustawienie wysokiej temperatury oraz dodatkowego trybu płukania. W codziennym użytkowaniu taka funkcja może okazać się przydatna, gdyż zaoszczędzi Ci czasu. Podobne rezultaty możesz jednak uzyskać użytkując inne urządzenia przy włączeniu dodatkowego płukania. W przypadku niemowląt i dzieci oraz osób ze skórką skłonną do alergii najważniejsze znaczenie ma wybór odpowiednich środków piorących. Produkty przeznaczone dla dorosłych, mogą zawierać drażniące składniki chemiczne i zapachowe, alergeny czy też inne substancje szkodliwe dla delikatnej skóry dziecka. Nie widzimy tego, ale mogą one przenikać przez skórę do organizmu dziecka. Dlatego też, szczególnie przez pierwsze 3 lata życia, gdy skóra nie jest jeszcze w pełni ukształtowana, ważne jest, by sięgać po sprawdzone bezpieczne produkty hipoalergiczne.
    Pozdrawiam,
    Doradca Lovela
    Cytuj
  • youzny 16 sty 2014, 15:09     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2014, 10:11, w całości zmieniany 2 razy)
    Zgadzam się z wami , jednak na pewno ważny jest proszek , płyn do prania/płukania itp. Dla dzieci jest delikatny dlatego mamy większą pewność że nic nam nie wyskoczy po założeniu ubrania.
    [url=http://www.miszczyk.com/obsluga-prawna-przedsiebiorcow/]miszczyk.com/obsluga-prawna-przedsiebiorcow/[/url]
    Cytuj
  • 7 lut 2014, 22:50
    Alergia jest teraz bardzo powszechna wśród dzieci. Bardzo często się to zdarza więc trzeba stosować wszystkie możliwe metody, żeby tylko nasze dzieci nie miały żadnego problemu ze zdrówkiem uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 13 lut 2014, 20:04
    dzięki za wszystkie odpowiedzi, znalazłam i kupiłam już fajną pralkę lg, ma opcję płukania antyalergicznego, w ogóle ma sporo opcji płukania a to podstawa, dziecko wcześniej różnie reagowało nawet na delikatne proszki, być może była to kwestia słabego wypłukiwania detergentu
    Cytuj
  • ElaW 25 lut 2014, 14:09
    zataraa2 napisał:dzięki za wszystkie odpowiedzi, znalazłam i kupiłam już fajną pralkę lg, ma opcję płukania antyalergicznego, w ogóle ma sporo opcji płukania a to podstawa, dziecko wcześniej różnie reagowało nawet na delikatne proszki, być może była to kwestia słabego wypłukiwania detergentu
    Całkiem możliwe, że właśnie źle wypłukane środki chemiczne wywoływały reakcje alergiczne. Ja próbowałam orzechów piorących, płatków mydlanych, ale niestety białe ubranka nie były po takim praniu już białe a szare i takie nie do końca mmm czyste. Dlatego wolę proszki, mam pewność, że ubrania są czyste, a pralka lg zapewnia mi dobre płukanie uśmiech. Cieszę się, że znalazłaś coś co Ci odpowiada.
    Cytuj
  • zataraa2 19 mar 2014, 21:09
    tak, jestem bardzo zadowolona. Dobre wypłukiwanie to jednak podstawa, też myślałam o tych orzechach ale słyszałam że nie jest już pranie aż takie białe. Gadałam z pediatrą ostatnio to mi powiedziała, że niestety coraz więcej dzieci jest alergikami. Moje dziecko to nawet na typowo dziecięcy proszek reagowało wysypką. A pralka LG pod tym kątem się super spisuje, nie muszę się już martwić wysypką
    Cytuj
  • Ewelina_L 25 mar 2014, 21:54
    Może po prostu stosuj mniej proszku?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum