Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka dla alergika, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka dla alergika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 28 lip 2014, 16:24
    A który masz model pralki Elektroluxa? Ogólnie większość tych nowszych ma już bezpieczne bębny i nie wyobrażam sobie co musiałoby się stać, żeby jakkolwiek zniszczyły mi chociażby jedną rzecz.
    Cytuj
  • Jarzebina100 13 sie 2014, 13:46
    Właśnie przeprowadziłam się do nwego mieszkania w którym pralka nie działa. Namawiam właściciela na electroluxa, czytam opinie i wydaje się być solidną marką. Widzę też opcję prania w parze - to podobno służy ubraniom alergików. Wiecie czy wtedy w ogóle pralka nie pierze samą wodą ?
    Cytuj
  • koonik 20 sie 2014, 11:24
    Czasami też odpowiedni proszek pomagauśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 31 sie 2014, 14:31
    Kiedyś zapytalam o to sprzedawcę w sklepie. Zrobił na mnie wielkie oczy , ale wyjaśnil mi jak to działa. Woda w pralkach przekształcana jest w parę w specjalnym generatorze, a następnie przesyłana do góry bębna poprzez dyszę natryskową. To nasącza jakby równomiernie prane ubrania i dokładnie pozbywa się z nich zabrudzeń i nawet zagnieceń. Ja mam Electroluxa i w sumie nie ważne jak to działa, a ważne że jest skuteczne.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 sie 2014, 21:43
    Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że takie cuda są. wielki uśmiech Gdzie można poczytać coś więcej? Może jakiś konkretny model to sobie wyguglam i obejrzę. uśmiech
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:47
    Ewelina_L napisał:Może po prostu stosuj mniej proszku?
    Albo znajdź hipoalergiczny. Nie sądzę żeby to o pralkę chodziło
    Cytuj
  • Raz 29 sty 2015, 15:12
    Jest jeden sposób aby każda pralka była hypoalergiczna:

    NIGDY NIE JEDZ I NIE WĄCHAJ PRALKI!

    Do tego proszek hypoalergiczny i gotowe. Gwarantowany sukces.
    Cytuj
  • pikpikkk 2 lut 2015, 23:21
    Tylko LG.
    Cytuj
  • kieta 10 lut 2015, 12:31
    Dlaczego LG?
    Cytuj
  • Aniela22 16 maj 2015, 13:55
    Albo spróbuj stosować proszek typowo dla alergików? Bo może nie jest to wina pralki. Są tez inne sposoby na to by sobie jakoś z tym poradzić. Widziałam wiele przydatnych informacji na http://www.mojealergie.pl/ . Może poszukaj tam rozwiązania swojego problemu ?
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum