Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent dla syna na 18 urodziny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla syna na 18 urodziny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lunatyczka 9 maj 2015, 16:12
    Myślałam o laptopie bo jego jest już stary. jak myslicie? Dobry pomysł? Gdzie jakieś fajne w rozsądnych cenach lupie? Tzn może wiecie coś o jakis promocjach?
    Cytuj
  • Larsson 20 maj 2015, 17:06
    Jasne laptop jest dobrym rozwiązaniem,zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć i do czego ma służyć. Osobiście może zafundować kurs prawa jazdy? uśmiech
    Cytuj
  • zylek 26 maj 2015, 14:10
    Np. ematador.pl/pl/p/Banana-Pi-2%2C-ARM7-1GHz-Quad-Core%2C-1GB-DDR3-pre-order-/904 O ile chodzi o prezenty ambitne. Jak dla mnie najważniejsze, aby tylko nie kupować byle czego, bo wtedy wrażenie pozytywne na bank zrobicie. Niech dziecko ma coś interesującego.
    Cytuj
  • ameli 27 maj 2015, 14:27
    laptop będzie bardzo przydatny uśmiech tu jest fajny tekst o tym sprzęcie: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-laptopa/315/[/url], łatwiej będzie dobrać odpowiednie parametry przymrużenie oka
    Cytuj
  • zakrzew6 10 cze 2015, 20:55
    Laptop będzie ok.
    Cytuj
  • betina22 19 cze 2015, 20:53
    Nasz dostanie kompa Notebook ASUS X551CARF-HCL1201L. Ten już wcześniej wybrał. To i taki dostanie. Ja się nie znam wcale. Już się biedny września nie może doczekać.
    Cytuj
  • kosmiczna 22 cze 2015, 11:52
    A może coś edukacyjnego? Na przykład zamiast jakiegoś gadżetu dobrze by było kupić mu jakieś
    zajęcia chociażby w szkole muzyki.
    Albo coś o czym marzył jakiś kurs albo zajęcia sportowe? Na pewno coś takiego znajdziesz a jednak warto inwestować w przyszłoścuśmiech
    Cytuj
  • radek200 1 lip 2015, 15:55
    Kurs na prawo jazdy lub po prostu pieniądze, albo samochód
    Cytuj
  • kajman30 23 lip 2015, 11:26
    Daj mu na prezent wędkę, a nie rybę uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 5 sie 2015, 5:56     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2015, 20:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli Cię stać, to pewnie, że tak. A lapka najlepiej w sieci kupić. Jak wejdziesz [url=http://dzielnicaprezentow.pl/produkty/na-urodziny-dla-syna]tutaj[/url], to znajdziesz więcej prezentów, które można dać synowi. Ja często z tej strony korzystam.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum